Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek arra utalnak, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek arra utalnak, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival. Találkoztunk többször is. A helyzet a következő... Nagyjából egyformán írunk egymásnak. Vannak napok amikor nem írunk, ilyenkor ő nem keres, én meg hagyom mert előző nap nem írt vissza. Mindketten dolgozunk , vannak egyéb teendőink. Nem lógunk egymáson. Viszont az zavar, hogy témát mindig én hozok fel, én tartom a beszélgetést, illetve sokszor csak egy smiley-val reagál. Ezt említettem is neki, de elvileg csak fáradt. Meg nincs ideje, írni. Plusz jobb hallgatóság. Nem igazán bőbeszédű elmondása szerint. Viszont emlékszem, hogy régebben rengeteget tudtunk beszélni és folyt a beszélgetés. Most minden olyan zötyögős. Van okom arra gondolni, hogy esetleg idegesítem?


23/L 30/F


2021. ápr. 16. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
30 éves pasi jó esetben nem csetelgetős, telefonnyomkodó idióta. Add neki a kis tested, ne mobilozzgass!
2021. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ki tudja, lehet csak unja a chatet
2021. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt irod, regebben. Na de miota tart ez az ismerkedos fazis, ez lenyeges.
2021. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elején érdekelted őt, mostanra valami miatt ez alábbhagyott. Neked kell tudni, hogy mi történt, hogy elvesztette az érdeklődését.

Sajna, ez sok esetben már nem menthető.

2021. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok embernek nem megy olyan jól az írogatás, mint az élőben beszélgetés. Miért nem találkoztok inkább, akkor kiderülne, hogy tényleg érdeklődik-e.
2021. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!