Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mégsem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégsem érdeklem?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, akivel élőben nagyon ritkán szoktunk beszélni picit. Eddig én párkapcsolatban voltam, ezért nem is erőltettem a beszélgetést. Aztán most írtam neki messengeren, az elején elég lelkesnek tűnt, de aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt (gondolom dolga akadt). Ez még nem lenne probléma, de eltelt fél nap és azóta sem nézte meg, mit írtam, pedig volt aktív párszor már. Szóval ebből az jön le, hogy nem érdeklem őt mégsem, hiába adta érdeklődésnek jelét eddig. Aztán ma pont tettem fel egy sztorit FB-ra, és fél perc múlva láttam, hogy ő volt az első, aki megnézte... Szóval aktív, mégsem ír, nem nézi meg, mit írtam neki. De ha nem érdekelném, nem viselkedett volna velem eddig úgy, mintha érdekelném, és nem ugrana rá rögtön a FB sztorimra, hogy megnézze. Gondolom én. Viszont akkor meg miért nem ír? Totál nem értem... (Azt nem tudom, van-e barátnője)

21/L


2021. jan. 6. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Minek agyazol ezen ennyit? Elég lett volna ha ráírsz hogy "figyelj, miért nem válaszolsz?" ezzel saját magadat őrlöd és ha megtudod a választ vagy kitalálod most, attól neked jobb lesz? a legjobb az lenne ha ráírnál a srácra. Nem bántásképp mondom, ezt csináltam én is húha ne tudd meg mennyiszer sz*rrá agyaltam magam egy olyan helyzeten is pont amit te most leírtál de aztán rájöttem hogy felesleges emészteni az ilyeneken magam. Vagy ír majd mikor ír, vagy ráírok hogy akkor most mivan, vagy valamilyen üzenetet hogy adjon választ és ne én akarjam kitalálni meg "rémtörténeket" mesélni magamnak és idegeskedni. :) 23/F

(ha érdekel több írj privátban.)

2021. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Öhmm én ennyiből még nem gondolnám, hogy nem csak barátként tekint rád. Vagy adott olyan jelekeit is, amiből azt következtetted ki, hogy összejönne veled?


(F/20)

2021. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert csak tartalék játékos vagy egy kósza numerára
2021. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer próbálkozott nálam egy lány, aki külsőre nagyon tetszett. A személyisége is alapvetően bejött. Ugyanakkor a mai napig nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de nem éreztem azt a többletet, ami egy kapcsolathoz kellene. Azt éreztem, hogy szívesen lefeküdtem volna vele, jókat tudtunk beszélgetni, de egyszerűen bárhogyan is próbáltam meggyőzni magamat, részemről hiányzott az a plusz, ami egy kapcsolathoz elengedhetetlen. Nem akartam kihasználni, így nem is kerültem, de nem is kerestem a társaságát. Hasonló módon, fél napokkal később írtam neki vissza. Egy idő után ezt ő is megértette. Ha véletlenül találkozunk az utcán, akkor beszélgetünk, mivel régről ismerjük egymást, de ennyi.
2021. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az amikor a lány tartalékosnak megtartja a srácot közben meg ő maga is tartalékos.
2021. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akar szakítás után rádmászni, taktikázik, besz*ri, nem érdekled, tartalékol, mostanra már van új lány.


Nem erőltetted a beszélgetést mikor pasid volt, de azért megtartottad te is a listán, hogy jól jöjjön majd ha egyszer vége. Ugyanazt csináltad vele, úgyhogy nem kell puffogni.

2021. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!