Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan emberrel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan emberrel, aki tagadja a holdraszállást?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Mivel én sem hiszem el.
2021. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na, akkor ti jó páros lennétek...
2021. ápr. 18. 11:15
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Te, amúgy ez miért is lenne fontos egy kapcsolatnál? Hogy jön ez elő?
2021. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Letagadnám, hogy tagadja.
2021. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2021. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ilyen a párom. De nem kell úgy elképzelni, mint egy ösdzeesküvés fanatikus hülyét. Logikus érvei vannak rá amúgy. Én meghallgattam és megértem miért gondolja így.

De ez nem annyira meghatározó, nem jön elő napi szinten a téma.

2021. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Tehát nem járnál vele: [link] csak azért, mert nem hiszi el, hogy volt holdutazás?


(HA valóban volt holdutazás, miért nincs még belakva a Hold? Legalább olyan alap szinten, mint az Antarktisz?)

2021. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert ez olyan szintű szellemi sötétséget jelent hogy egy guminővel is értelmesebb eszmecserét folytatok
2021. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

8. és bárki.


Ti miért hiszitek el, hogy megtörtént? Ha megtörtént, miért nem mentek vissza? Miért nincs ott bányászat például?

2021. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy az emberekben már van egyfajta előítélet bármi nemű összeesküvés felé. Az ilyeket kapásból őrültnek tartják. Mert a legtöbb ilyen tényleg olyan mértékben hülyeség, hogy az nem igaz. Pl a laposföld elmélet, amit meg is cáfoltak már nem egyszer. A gyíkemberes, ami ehyértelmű hülyeség...

Viszont én hallottam már logikus ellenérveket is a holdraszállással kapcsolatban. Nem vagyok tudós, és hiába néztem utána nem tudtam egyértelműen megcáfolni vagy megerősíteni... És amíg én magam nem tudom ezt eldönteni, addig miért is néznék hülyének másokat? Ugyebár...

2021. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!