Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 szabály a nőkhöz - lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 szabály a nőkhöz - lányok, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim, és elgondolásaim szerint:


1. A férfi legyen magabiztos, higgadt ember.


2. Ne siettesse a dolgokat, hanem hagyja, hogy had alakuljanak azok magától.


3. Ne lógjon mindig a nőn, hanem legyen magánélete, amivel elfoglalja magát.


4. Lehetőleg legyen őszinte, mutassa ki az érzelmeit, de azért figyeljen oda arra, hogy mit mondd.


5. Amiben tud, segítsen a nőnek. De ne hagyja magát kihasználni, hanem a segítség legyen kölcsönös.


Vélemény?


2021. ápr. 18. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
0. Őszinteség és ne játssz szerepet amit 5 pontba foglaltál, mert ilyet a pszichopaták tesznek, bár azok aprólékosabb mozzanatokra is figyelnek.
2021. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez úgy általánosságban mindenkire és minden helyzetben igaz.
2021. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy van az elmélet, meg vn a gyakorlat :D Ami nem légüres térben zajlik, nem csak ti ketten éltek benne, hanem életetetek sok száz kapcsolódó szereplője és kölcsönhatása.
2021. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennek minden kapcsolatban, nem csak szerelmiben, így kéne lennie.
2021. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szerepjátszásra céloztam, hanem arra, hogy valaki belülről megvaltozik, és képes a fentieket természetes módon teljesíteni.
2021. ápr. 18. 15:25
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha természetes módon teszi nincs baj, csak vigyázz mert az első két pontra ha nem figyelsz könnyen üthetik egymást, vagy válhat kiskapu hogy a másik pont.
2021. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltlaán nem üti egymást az 1 és 2 pont.
2021. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7. Nem üti de simán rá lehet húzni hogy azért viselkedik úgy mert a másik, simán rálehet fogni jaj én magabiztos vagyok csak nem sietem el, stb. látom rátapintottál a lényegre.
2021. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Mindig nem értem, mki köze a magabiztosságnak a kapkodáshoz és siettséghez. Ha már valaki kapkod, akkor nem túl magabiztos, mert attól fél, elszalad a préda :)
2021. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, de nem megyek oda a lányhoz, mert nem akarom elsietni.

Én nem a szőnyeg alá seprem a dolgot, csak nem akarom elsietni.

2021. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!