Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet akar tőlem a vőlegényem legjobb barátja?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, ebből már nyár óta jegyesként, mindketten 28 évesek vagyunk.

Az utóbbi időben (már lassan egy éve), nagyon sok időt tölt velünk a vőlegényem egyik legjobb barátja, szinte nincs olyan hét, amikor nem jön át hozzánk (van, hogy heti többször is). Azóta lett ez a találkozás ilyen gyakori, mióta volt egy három napos hétvége, amit együtt töltöttünk hárman, és itt lettem vele igazán jóban, rájöttünk, hogy borzasztóan sok mindenben hasonlítunk, befejezzük egymás mondatait, ugyanolyan a humorunk, szóval tényleg nagyon jól érezzük magunkat együtt. Korábban csak nélkülem találkoztak, átlagosan 1-2 havonta.

Lehet, hogy csak én gondolom túl a helyzetet, de úgy érzem, hogy miattam jön ilyen sokszor. Ha nálunk van, szinte csak velem foglalkozik, le se veszi rólam a szemét, bármit mond, az én reakcióimat várja. Nemrég ajándékot is hozott nekem, amit korábban említettem, hogy mennyire vágyom rá, egy másik alkalommal pedig kettesben töltöttünk egy napot (nem ment el tőlünk, mikor a vőlegényem elindult más programra, hanem velem maradt).

Teljesen össze vagyok zavarodva, én nagyon szeretem őt, mint barát, de félek, hogy ez így átlép egy határt, és valaki rosszul fog kijönni belőle. Mit gondoltok, érdemes ezzel foglalkoznom, vagy tegyek úgy, mintha semmi nem változott volna?

Nem akarom, hogy a barátságuk tönkre menjen, sokat jelentenek egymásnak, így talán nem éri meg szóba hoznom az egészet. Mit kéne tennem?


2021. ápr. 18. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már most átléptetek egy határt. Őszinte beszèd. Mondd meg neki, hogy észrevetted, hogy másképp viszonyuk hozzád és te szigorúan csak barátként tekintesz rá. Márha tényleg csak azt akarod tőle és nem tőlünk kérsz visszaigazolást arra, hogy félremenj vele.
2021. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele kevésbé kedves lenni, illetve távolságot tartani. Nem hiszem, hogy ügyet kellene belőle csinálni, hiszen semmi nem történt, még csak nem is közeledett. Lehet, hogy tetszel neki, de ez az ő problémája, neki kell a helyén kezelnie a dolgot.
2021. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"Nemrég ajándékot is hozott nekem":


Tehát nyomul.

2021. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Befejezzük egymás mondatait

Az az érzésem hogy mindketten átléptétek a határt.

2021. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nyomul és egy szimpla teszt is lehet, hogy mennyire is vagy őszinte. Nyisd ki a szád és mondd el neki, hogy van egy határ köztetek.
2021. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%
Ebből qrás lesz.
2021. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2%
6: Én azt csinálnám a helyedben, hogy titokban szexelnék vele úgy 10 évig, miközben a vőlegényemmel meg összeházasodnék és kihasználnám, hogy sokat keres. Amikor a vőlegényed észreveszi, cash out -olnék a házasságból és összejönnék a vőlegényem barátjával. (Vagy keresnék egy török üzletembert inkább a Tinderen, 3 év szex, közben a pénzt, amit szépségiparra kapok tőle befektetném).
2021. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan akar valamit es eddig te sem ugy alltal hozza, hogy van egy hatar. Ideje tisztazni.
2021. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom képzelni, hogy ugyan mit akarhat egy ivarérett férfi egy nőtől.
2021. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!