Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudhat egy olyan 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudhat egy olyan 25 éves nő akit 3 év leforgása alatt eljegyeztek majd feleségül vettek, fél éven belül elvált, majd most újra eljegyezte egy másik férfi?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát, azt az egyet mindenképpen jól csinálja...... :-)))
2021. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szédíteni...
2021. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

@1


Volt vele évekkel ezelőtt futókalandom, annyira nem volt nagy szám :) Inkább csak van egy szépen felépített személyisége amit jól el tud adni TEHETŐS férfiak körében :) Vidéki libaszaros csizmás lányként felkerült a pesti nagyéletbe és szerzett magának egzisztenciával rendelkező férfiakat.

2021. ápr. 19. 22:26
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Na és? Most irigy vagy, te is szeretnél egy tehetős férfit vagy mi?
2021. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is ismerek egy ilyen lányt. Egy évvel előttem ment férjhez először, és idén másodjára. Én másfél éve vagyok házas. Szóval durván három év alatt bonyolított le két házasságot. Az elsőt nagy csinnadrattával, fél milliós ruhával, tündérmesébe illő helyszínnel és nagy bulival. Ott az eljegyzés is Párizsban volt. A második ennél jóval csendesebb esküvő volt. A lány egzotikus szépség, szerzett egy diplomát bár egy percet nem dolgozott a szakmában, és a családja elég tehetős.
2021. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy válogatás nélkül igent mond pasiknak.
2021. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Jajjj, ez már megint a nőgyűlölő, incel majom. Ha elúntad a Gyakorit, akkor mi lesz? Nőket késelsz? Lányiskolákat gyújtogatsz?
2021. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 peca1000 ***** válasza:
57%
Lenyeli :)
2021. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is már egy rakat srác kerte meg a kezem meg voltam eljegyzesben már.


És halalkomoly, csak ugy miert ne alapon!:)

Mondjuk esküvőig nem jutottunk el mert 3 honap várakozas kell elotte de azalatt meg kikoltoztunk külföldre, es hasonlo afferok miatt eskuvo nem jött össze.


De nekem is lenne már igy egy rakat exférjem :D

2021. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
*és
2021. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!