Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves nem csúnya lány 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nem csúnya lány 0 randival?

Figyelt kérdés
Azt hogy csinálta?
2020. nov. 14. 10:03
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
84%

Antiszoc, hívő, túl jól koncentràlt a tanulàsra, rejtett leszbi, kis koràban erőszakoskodtak vele, ésatöbbi.


Kombinàld szabadon, hàtha meglesz a jó vàlasz.

2020. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Én lennék az első pasija! ;)
2020. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
1-es jól mondja, plusz átgondolandó a "nem csúnya" rész.
2020. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Én ismertem még középiskolában egy ilyen lányt. Csinos volt, vicces, okos, és sok fiúnak tetszett, de egyszerűen olyan volt mint, egy kisgyerek. Rá sem mert nézni egyikre sem. Teljes mértékben elutasított mindenkit, aki bepróbálkozott egy randival.. pedig már érettséginél jártunk. Mindig arra gondoltam, hogy őt a szülei túlságosan is kisgyerekként kezelik és egyszerűen nem tud ezzel a pasizással boldogulni. Nem meri meglépni, mert mit szólnak majd a szülei. Azóta gőzöm sincs mi van vele, nem is érdekel őszintén szólva. Simán eltudom képzelni, hogy egyetemen összeszedte magát és talált valakit maga mellé végül. Bár igazából a másikat is eltudom képzelni, hogy még mindig anyuka szoknyáján ül és elutasít mindenkit, mert mit szólnának.
2020. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Lehet baj van a toronyban.
2020. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem talált megfelelőt. De szerintem is csak leplezni akart valamit ezzel
2020. nov. 14. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem akart barátot. Hozzám is sokan közelednek, de elutasítom őket, mert nem szeretnék kapcsolatot.
2020. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Orulj neki, jobb mint ha 25 lenne 100fo/leny/egyeb tapasztalattal
2020. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

#8

Így van! :d

2020. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt egy ilyen barátnőm, 25 volt és szűz, amikor összejöttünk. Ő két szakot végzett egyszerre az egyetemen (műszaki), hát mit mondjak, levegőt venni sem volt ideje (nyáron pedig dolgozott, egyedül nevelte az anyja). Szép, törékeny, vékony, okos, jó fej, aranyos. Csak éppen 5 évét lekötötte a nonstop tanulás.
2020. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!