Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekes fetis-ek. hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekes fetis-ek. hogyan viszonyulnak hozzä a nok?

Figyelt kérdés
sajnälom ahogy läthato a cim kerdesbol is.. nem tudok magyar karaktereket hasznälni iräshoz... 25 eves ferfi vagyok. läb fetisem van. szepnek kecsesnek es erotikusnak tartom a noi labakat, läbfejet es az egesz läbat. szeretem simogatni maszirozni, sexkozben elvezettel tekintek rä erintem vagy puszilom meg. talpnyalo, csokold meg a läbam stb megjegyzesek miatt a läb egyenlo a megaläzässal.. kozben ez nem feltetlen megaläzkodäs, inkäbb vonzalom egy testresz iränt mint akär a mell vagy a popsi. mennyire tartjäk a nok megalazkodäsnak; ös kevesbö förfiasnak?

2021. ápr. 22. 12:18
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy a popsi fetis. ugyan ez a helyzet. a seggnyalo, nyeld ki a seggem. ezt is teljesen negativan tunteti fel bär a segg tema kozkedveltebb meg is erezhetik nehanyan megalazäsnak a vägyaikat mivel annak is kezelik legtobben
2021. ápr. 22. 12:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami fétis, amit különösen szeretsz, az már nekik ijesztő és félnek tőle. A trükkje h nem mondod el nekik, végképp nem ezzel indítasz. Aztán szex közben kiéled úgy, hogy ne tudjon róla, minimális szinten. Masszirozd is meg a lábát úgy, hogy kedvességből, ne lássa rajtad hogy te is felizgulsz rá nagyon. Ha találsz elfogadó partnert, amit beszélgetések során kiderítesz h az e, akkor rendben leszel.
2021. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hasznälom ezt a "taktikät" ätlagba kesobb filmezes eseten fogom meg a läbät es maszirozom es figyelem a reakciot hogy tetszik e neki. majd kesobb sex kozben apro lepesekben kozeledem es ha nem mutat erdeklodest ebbe az iränyba akkor szämära es egyben szämomra megfelelo modot keresek. inkäbb itt az älltalänos elfogadäsra vagy ellenzösre lennek kiväncsi.. hogy a nok ezt mai napig a ferfiak megalazäzkodäsänak tartjäk e. es hogy mit gondolnak errol es mennyire elfogadot
2021. ápr. 22. 13:26
 4/6 A kérdező kommentje:
tapasztalataim szerint sok no nem is tudja hogy peldäul a läa es a talpa mennyire erzeny. es hogy igenis elvezetes es akär vägy fokozo is lehet aktus kozben
2021. ápr. 22. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A baj, hogy hogy sokan nem is tudják milyen érzékeny a lábuk..

A tanácsom a következő: ne ronts ajtóstól a házba, hanem építsd be óvatosan a szexbe.. mondjuk amikor a lába a nyakadban van érzékien bánj vele.. azt senki sem fogja elutasítani.. de ha erőszakosan csak arra durransz, attól sokan visszakoznak...

2021. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
en a szelid läb mänias vagyok. nem tudok csak kizärolag arra elmenni. szämomra is csak vägy fokozo, szeretem lätni erinteni csokolni. de nem a fo sexualitäsom k0vetelmenye. engem ennek elfogadotsägi szintje erdekel es a nok hozzä älläsa de sajnos rosszul tettem fel a kerdest. tapasztalatok vagy nok velemenye erdekelt volna ebben es egyebb erzeken fetisek temäjäban mint a läb vagy va popsi ami a koznyelvben megaläzäs szimboluma
2021. ápr. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!