Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, lányok, csajok! Is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok, csajok! Ismerkedésnél, új kapcsolatnál vagy ha már egy ideje együtt vagytok hogy viszonyulnátok ahhoz, ha a (leendő) párod elmondaná, hogy korábbi kapcsolatában félre lépett s ráadásul örömcsajjal?

Figyelt kérdés

Ezt persze nem úgy értem, hogy az első szia után a felkiáltó jel helyett egy ilyen vallomás áll, de az őszinteség, tiszta lappal való indulás, a másik (múltjának) megismerése jegyében ez elfogadható vagy elvárható? Vagy inkább nem szeretnétek ilyesmiről tudni?


Ha pedig elmondja, akkor hajlotok rá, hogy megértsétek a miérteket s annak tudatában elfogadnátok, hogy az a múlt s értékelnétek az őszinteséget vagy csípőből felháborodnátok, elutasítanátok az illetőt s lelépnétek?


Kort írjatok légy szíves!


Köszönöm.



2021. jan. 5. 23:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem zaverna. De én elég liberális nézeteket vallok ilyen dolgokban.

38n

2021. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Értékelném, ha az első szia után. Csalódott lennék, és nyilván megváltozna róla a véleményem.

29

2021. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
58%

Minek mondanád el, még kisfiú vagy? Ha tegyük fel elmondanám neked hogy kávézóban dolgoztam és gyakran beleköptem a kávéba, az tetszene neked? Tudnál bízni bennem, ha készítek neked egy presszót? Nem tettem soha ilyet csak, érzékeltetni akartam a helyzetet.

Mi a célod azzal, hogy elmondod? Nem mindenki fogja értékelni ráadásul kételyt is kelthetsz benne.

Egyébként majdnem minden nap olvasom ezt a kérdést itt, ennyire gyakori lenne?

2021. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
kivancsi lennek, mi az oka, de szerintem aki egyszer megtette, az hajlamos ra, tehat nem lenne jo pont egyaltalan. nem maga a krvazas, hanem az, hogy ugy tette, hogy kapcsolata volt kozben.
2021. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

#3


Nem találtam ugyanilyen kérdést, nem dobta ki a gép. Ezért írtam ki. De szerintem sajnos elég gyakori.


Miért mondanám el?

Őszinteségből. Az ember követ el (nagy) bakikat az életében s azok formálják. S ez sajnos vagy sem, formálhatja az embert.

2021. jan. 5. 23:51
 6/35 anonim ***** válasza:
22%
A qurvák jó csajok, de én úgy vagyok jó csaj, h engem pénzért nem kapsz meg. Hát, engem nem zavar, ha tudod ki vagyok én. Elmondhatod, azt én tudni fogom, hogy hogy kezeljem. Nos, csak ennyi.
2021. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

#2


Akkor véget is vetnél a történetnek vagy azért meghallgatnád a miértet?


Amit írtál úgy hangzik, h volt egy képed az illetőről, egy első vagy x-ik benyomás s ebbe a képbe ilyesmi nem fér bele. Csalódott lennél egy olyan hibájáért, amit a múltban követett el, mikor még téged nem is ismert.

2021. jan. 5. 23:59
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Értem én de nem mindenki tolerans, meg gyakran az sem az sem aki annak tartja magat. Tudod mondhatja azt hogy hat persze elfogad igy meg, hogy mindenkinek van a multjaban valami amire nem buszke, ettől meg felemlegetheti egy vita alkalmaval, vagy benne marad es csak feleslegesen elbizonytalanitod, es emberileg lenezhet emiatt.
2021. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#6


Hogy mind jó nő, az kétes. A külső (egy jól retusált kép) nem minden.


Hogy a külső nem minden, ez természetesen vonatkozik minden nőre.


S ki vagy te? :)


S hogyan kezelnél egy ilyen "vallomást"?

2021. jan. 6. 00:04
 10/35 A kérdező kommentje:

#8


Ez sajnos előfordulhat, ezért nehéz döntés, hogy mennyire legyél őszinte. Főleg, ha úgy érzed, hogy kincsre leltél s egy ilyennel elbaltázhatod.

2021. jan. 6. 00:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!