Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgye ez a ragaszkodás nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgye ez a ragaszkodás nem normális?

Figyelt kérdés

Szóval 3 hete vagyunk csak együtt a barátommal, de már az elején kikötötte hogy nem mehetek el bulini egyedül,bár nem mintha mennék a párom nélkül.

De ez teljesen kiütötte a biztosítékot hogy mondtam neki hogy a keresztapám gyerekeire kell vigyáznom 3 napot és bent fogok aludni nálluk.És ő fellázadt hogy akkor mi hogy fogunk találkozni meg nem meg ilyesmit mondott.

De persze ez meg lett oldva hogy a gyerekek nállunk fognak aludni.

Szerintetek hogy lehet ezen a ragaszkodáson mérsékelni, hisz mindent tudni akar, megkelletett adjam a jelszavaimat közösségi oldalakon stb


2010. aug. 22. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jézusom ez kezd betegesnek tűnni. szerintem vagy most tisztázzátok a szabályokat, vagy egy idő után nagyon erőszakossá fog válni. am ez a kapcsolat nem lesz hosszú, van egy olyan érzésem.
2010. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Tökéletes pasi :) Legalább szeret és félt. :P Gondold el de szar lenne ha le se szarna akkor most azt kérdeznéd hogy csak a szexre kellek neki? Nah mindegy.
2010. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem adtam volna meg a jelszavaimat.Neked is kell egy kis magánélet.Szerintem mond meg neki, hogy egy kicsit fogjon vissza ebből a féltésből.Ha annyira szeret akkor meg is kell benned bíznia.
2010. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a jelszavad meg kellett add? ez nem normális. Én csuklóból dobnám.
2010. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát nem normális
2010. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
össze kell hozni 17:27-el, te meg keress mást :)
2010. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
még az elején mondd meg neki hogy,adja meg neked a kellő szabadságot, vagy viszlát.ha hagyod, hogy így ellenőrizgessen, rengeteg veszekedéssel tarkított, rossz kapcsolatnak nézel elébe.
2010. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De én is szeretem, és nincs titkolnivalóm azzal hogy belenézz a magándolgaimba, de azért ez eléggé túlzás.
2010. aug. 22. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne engedj neki, bárhogy dühöng vagy mártírkodik.
2010. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha engedsz neki, egyre többet és többet fog akarni, és végül azon kapod magad, hogy az életed minden részletét irányítani akarja majd.kikkl találkozhatsz, mikor, hol stb
2010. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!