Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet mondjuk normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

16 éves múltam (lány)

a baráti körömben szinte mindenkinek 3-4 hónapig sőt van,hogy akár fél év, 1 évig is tartott egy-egy kapcsolatuk.

nekem valahogyan sosem sikerült még az 1 hónap sem:S megcsaltak, kihasználtak aztán dobtak..volt olyan barátom is akitől megkérdezték egyszer, hogy kedvel-e engem(akkor már jártunk!) erre azt válaszolta, hogy nem tudja..kicsit rosszul esett

nem tudom, hogy bennem van-e a hiba most már tényleg nem tudom://

mindenkinek összejön csak nekem nem akar sehogy sem..

átlagosan öltözködöm, semmi kihívó nincs bennem mégis ribancnak tartanak:S mert sok mindenkinek bejövök.. persze itt van az, hogy CSAK tetszem nekik, de többet senki sem akarna tőlem:S ezért sokan azért mondják, hogy ribanc vagyok meg k**va, mert nincs soha kapcsolatom:S

többször is előfordult velem, olyan eset is, hogy beszélgettem srácokkal meg volt 1-2 tali is (sétálás, beszélgetés)aztán kiderült, hogy van barátnőjük..olyan rosszul éreztem magam én sem szeretném, ha a pasim ezt csinálná..így már szinte a bizalmamat is elveszítettem:S


2011. nov. 1. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

ribanc vagy.


ennyi semmi több.

2011. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még csak 16 vagy.... nekem is 18 évesen sikerült elsö egy éves kapcsolatomat megszereznem. a többi csak két hetes volt kb...

meg si mondom miért. ebben a korban még te sem tudod ki vagy, mit szeretsz, miat akarsz, a pasik sem. mindketten arra mentek hogy jaj de jol néz ki meg milyen kedves. ilyenkor még nem törödtök azzal hogy egyezik e az izlésetek,hasonlo e a hobbitok stb.legyél türelmesebb. majd ha megértél rá akkor majd lesz rendes kapcsolatod. nem kell mindig lennie pasinak melletted.ha tulságosan függsz másoktol késöbb mi lesz? felnöttként elöfordul hogy évekre egyedül maradsz. nehezebb pasit találni mint ilyen fiatalon. de fiatalon meg normálisat nehéz.

azzal meg ne törödj hogy ribancnak tartanak. engedd el a füled mellett.majd ha idösebb leszel megszabadulsz minden hasonloktol.

2011. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy kö/csög,úgy ahogy azok is,akik leri/bancoznak/kur/váznak téged.

A bizalmat óvatosan,de meg lehet előlegezni szinte bárkinek,a végén kiderül,hogy megérte-e,megvonni minden esetre nem érdemes.Előbb-utóbb találni fogsz magadnak,egy hozzád hasonló beállítottságú srácot,akivel boldog lehetsz.Ez tuti.:)22/F

2011. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! második-harmadik: biztos igazatok van, hogy majd lesz..türelmesebb leszek:)
2011. nov. 1. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
a negyedik nem kap választ? :(
2011. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!