Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Ha várnál a buszra vagy egy parkban ülnél egy padon aztán egyszer csak odajönne hozzád egy pasi és elmondaná, hogy meglátott téged és nagyon csinosnak, szimpatikusnak tart utána megkérdezné, hogy lenne e kedved találkozni vele valamikor?Ez után pedig elkérné a Facebook elérhetőségedet.Bejönne neked? Vagy ez így nagyon nyomulós lenne?

2021. ápr. 27. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönne be, de kinek hogy. Én nem vagyok vevő az utcai leszólításra. Épp ezért van mindig a kezemben telefon, a fülemben füles.
2021. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

A zenétől nem hallanám és nem is érdekelne.


26/N

2021. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez még nem nyomulás. Élőben így lehet ismerkedni. Csak tényleg óvatosan és kedvesen kell közelíteni. És nem egy túlzsúfolt buszmegállóban, hogy ne érezze kellemetlenül magát a hölgy, hogy mindenki őket hallgatja. :D

Meg mondjuk nem éjszaka egy elhagyatott sikátorban, mert akkor meg szívinfarktust kap szegény.

26N

2021. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, köszönöm.
2021. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Én frászt kapnék, hogy mit akar tőlem egy vadidegen...
2021. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hármassal egyet tudok érteni, hozzátenném, hogy az se lenne jó ha alig vannak a buszmegállóban de az illető olyan hangosan kérdez, hogy az utca másik oldaláról hallani.

Nem venném rossznéven, alkalomtól függően szívesen ismerkednék, vagy ha esetleg van valakim, akkor megköszönöm a kedves gesztust és tisztázom a dolgokat.

(De ha mondjuk épp kisírt szemeim vannak, látszik hogy sietnék valahova, akkor lehet jobb ha nem keresnek ilyenekkel)

2021. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

“ elmondaná, hogy meglátott téged és nagyon csinosnak, szimpatikusnak tart utána megkérdezné, hogy lenne e kedved találkozni vele valamikor?”


Biztos vagyok benne, hogy van, akinek ez a szöveg bejön. Én nem tartom magam különösen csinosnak, úgyhogy rögtön azt gondolnám, hogy nem őszinte és nem azért jött oda, mert kitűntem a tömegből a szépségemmel, hanem mert úgy gondolja, hogy ő sem néz ki jól és én sem és nálam talán van esélye. Tehát kb. annyira lát jó nőnek, mint én őt jó pasinak. Ha nagyon jó pasi, akkor lehet, hogy adnék neki egy esélyt...


Szerintem nagyobb esélye lenne bárkinek, aki valami miatt (olvasott könyv, azonos cipő, elfogyott az apróm és kisegített stb. és már legalább egy mondatot beszélt velem).

2021. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be. Én igénylem, hogy egy szia tetszel jellegű monológnál több legyen, mielőtt odaadom az elérhetőségem valakinek.
2021. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a "szimpatikusnak tart" annyira visszatetsző. Egy qrva szót nem szóltam hozzá, mitől vagyok szimpatikus? Ja, mert tapló dolog lenne az igazságot mondani, hogy is szokták az itteni prolik mondani, "szúrnálak"?
2021. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!