Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a párotok Svájcba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a párotok Svájcba menne dolgozni ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mehet !!!!
2019. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem komoly kapcsolattal nem igazán összeegyeztethető ilyen hosszú ideig ennyi távolság. Én semmiképpen nem fogok kimenni mert tök felesleges és hatalmas mítosz, hogy mennyivel jobb munkák vannak külföldön.

Nekem mondjuk már maga az indok is sokat számítana ami mögötte van. Ha azért megy ki, mert neki nem elég az, hogy itthon élünk egy átlagnál kicsit magasabb színvonalon, éd inkább kimegy valami jobban fizető alja melót csinálni az nálam kuka. Ha azért mert nem igazán van értelmes végzettsége, és ott többet fizet a betanított meló megint csak kuka. Ami elfogadható indok az az, hogy a jelenlegi munkakörével meg végzettségével el tudna kint is helyezkedni és lenne több karrierlehetősége.

De igazából tök mindegy, mert a kapcsolatot nem nagyon lehet fenntartani ilyen távolságból. Meg az is probléma, hogy a jövőképünk egyáltalán nem egyezik. De menjen nyugodtan, én abszolút nem fogok senki álmainak meg céljainak az útjába állni. Hogyha ő úgy érzi, hogy neki ezt kell csinálnia akkor maximálisan támogatom benne. De a kapcsolat nem fog így működni.

2019. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy mennék utána, vagy szakítanánk. Egyetértek a korábbi válaszolóval, ilyen távú kapcsolatnak semmi értelme, ha nem fix határozott időre szól. Én mondjuk nem vetem el a kiköltözés gondolatát, de nem is kifejezetten rajongok az ötletért. Ha úgy adódna, hogy a férjem kapna egy visszautasíthatatlan ajánlatot, akkor vele tartanék. Egyébként csak a kapcsolat halála lenne.
2019. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha 100 kiló felett van és napbarnított akkor biztos nem takarítani megy !
2019. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!