Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte vélemény erről a fiúról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte vélemény erről a fiúról?

Figyelt kérdés
A mi kapcsolatunk még 2019 júniusán kezdődött el, nagyon boldogok voltunk és tiszta szívből szerettük egymást, míg 2020 húsvétján kaptam egy üzenetet a Facen, hogy ő nincs készen egy kapcsolatra még most és a közeljövőben sem és nem szeretné, hogy az én életem romokba menjen ez álltal.. Rá 2,5 hónapra, ismét rám írt, és elkezdtünk beszélgetni, ami utólag nagy hiba volt. Ismét találkozgattunk és láttam rajta tényleg a változást, hogy más lett. 2020 augusztus végén ismét összejöttünk, minden rendben volt és boldogok voltunk.. Míg 2021 március elején kezdett elhanyagolni, alig keresett, ha nem írtam volna akkor ő nem keresett és csak 3 óránként kaptam választ.. Úgy határoztam, hogy már nem keresem én sem , ha szeret akkor biztos, h keresni fog ő .. Ezután 1 hétig nem beszéltünk, nem keresett. Egyszercsak látom, h minden oldalról letörölte azt, hogy én velem kapcsolatban van. Én ráírtam, hogy mi ez a viselkedés? Azt a választ kaptam, hogy ő neki már elege van teljes mértékben belőlem, és a rinyálásból is, de sohasem nem rinyáltam neki , de tehettem volna, mert még arra sem volt képes, hogy elmenjünk 1 fagyira vagy esetleg sétálni a városban..de mindegy.. Nagyon összevagyok törve, hogy szó nélkül kilettem dobva azok után, amennyit én ebbe a kapcsolatban beleadtam. A szakítás után több mint W hónapra április 27-én , (tegnap) végleg letiltott az instagramról és a faceról is..mikor ma reggel felkeltem ugyan úgy láttam, hogy küldi nekem a streaket Snapchaten, mint azok előtt mikor még együtt voltunk . Szerintetek ez milyen viselkedés? Ti mit tennétek a tiltáson kívül még a helyemben? L/20 F/20

2021. ápr. 28. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Pszichopata
2021. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem hogy 100%-ig a srác cseszett el ott mindent, de mindegy is. Azután hogy letiltott téged random, nem kéne snapen is küldenie a szarait. Tiltsd le azokról a helyekről ahol még megvan barátnak
2021. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem elég nagy büntetés neki a saját maga szerencsétlensége. Nekem ebből a szakításból még mindig az jön le, hogy rohadtul nem állt készen egy kapcsolatra, ami valljuk be, eléggé gáz ebben az életkorban.
2021. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Egy ilyen ember nem érdemel meg Téged! Sok oka lehet ennek, de az a legvalószínűbb, hogy talált valaki mást. Esetleg megcsalt, és inkább szakított, mielőtt kiderült volna.

Egy biztos: Ezek után nem jár neki esély!

2021. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Megérdemelted.


Miért nem tanuljátok meg fiatal lányok, hogy a legjobb, ha egy érett, felnőtt férfi szeretői lesztek?

Nem kell érzelem!!!

2021. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem szeretem a drámázást semmilyen kapcsolatban. Utálom, ha valaki képtelen elmondani, hogy mi a baja és a gyerekes hisztit sem viselem el. Épp ezért messziről elkerülöm az ilyen embereket. Neked is ezt tanácsolom.
2021. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!