Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik mondani, miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik mondani, miről illik beszélni párommal, ha nagyszülője elhunyt?

Figyelt kérdés

Tudom, a 'hogy vagy' kérdés nem a legjobb.. De akkor mit lehet ilyenkor írni, mondani? Vagy hagyjam őt ilyenkor? De ha nem írok neki, akkor meg érezheti úgy, hogy egyedül van a bajban.. Tereljem el a figyelmét? Vagy hagyjam gyászolni úgy, ahogy ő szeretne és várjam, amíg ő ír? Ő 28 éves férfi ha ez számít valamit.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. ápr. 28. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd meg afelől,hogy ha beszélgetni szeretne vagy bármiben a segítségére tudsz lenni, akkor ott leszel neki. Viszont ha egyedül szeretne lenni akkor ne erőltesd, mindenki másképp gyászol.
2021. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont 1 hónapja voltam ilyen helyzetben mint most te. Én annyit írtam (találkozni nem tudtunk akkor sajnos), hogy ha szeretne beszélgetni írjon/hívjon, én nem zaklatom mert nem tudhatom, mi esik jól neki. Ezután felhívott, beszélt a nagyszülőről, én pedig végighallgattam.


Szóval hagyd ahogy jó neki, de tudasd vele, hogy bármikor elérhető vagy számára.

2021. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem váratlanul húnyt el, 1-2 nap gyász után már rendeződnek az érzelmek. Spontán rájöhet a bánat, de nem lesz állandó. A temetés lesz a következő kemény nap.

Hívd fel, mond meg neki, hogy sajnálod és amíg gyászol, nem fogod keresni, hacsak nem szeretné.

2021. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos váratlanul hunyt el, semmi előjele nem volt. 😔
2021. ápr. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!