Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizárólagosan csak nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólagosan csak nőktől kérdezem, hogy mennyire vennétek ezt rossz néven?

Figyelt kérdés

Simán csinálhatna a gyk olyan középkategória csoportot, hogy Felnőtt-Tinédzser kapcsolatok, vagy valami hasonlót.

Anno voltam egy fiatalkorú lánnyal, de én már felnőtt voltam.

A kapcsolat eléggé tiltva volt, de egy ember támogatta, a lány édesanyja. Viszont 4 évvel ezelőtt elhunyt és szét is váltak útjaink. Máig egyszer megkeresett, de én letiltottam.

Szoktam így halottak napja alkalmával virágot kivinni a temetőbe az édesanyja sírjához. Ők igazából úgy vettem észre, hogy halottak napja kivételével szarnak az édesanyjuk sírjára.

Nem igazán normális sírhelyről van szó, nincs semmi beton, vagy márványkő, csak egy szimpla fejfa van a sír előtt.

Na most mennyire lenne gáz, hogy mivel tojnak a sírra és a fejfa is már eléggé időt viselt, arra gondoltam, hogy kimegyek, kicsit átdörzsölöm és lefesteném.

Ezt mennyire vennétek rossz néven?



2018. nov. 1. 00:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Egyébként csak tiszteletből tenném. Voltak nézeteltéréseink az édesanyjával is, de igazából ő jobban eltűrt és elfogadott. Rossz látni, hogy a család mennyire nem foglalkozik vele, már mint a sírjával.

Magát a lányt egy áruló jódlinak tartom, mert hiszen az anyja a haláláig azon volt, hogy mi együtt lehessünk és ezt az áldozatot árulta el a lánya.

De ez most mellékes.

2018. nov. 1. 00:55
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés azért paradoxon, mert ha érdekel, hogy ki mit csinál az anyám sírjánál, nyilván nem csak egy rozzant fejfát hagynék ott. Ha viszont nem izgat, az se izgat, ha lecsiszolják.
2018. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az apja azt hiszem jár ki, de nem úgy vettem észre eddig, hogy cserélni akarnák. És mivel ő ki nem állhatott, plusz tényleg nem foglalkoznak úgy a sírral, persze többnyire rendbe rakták halottak napja alkalmából, meg hoznak virágot, de magát a fejfát nem tették rendbe.

Szóval gáz lenne? Úgy hogy semmi közöm a lányhoz és nem is lesz már?

2018. nov. 1. 01:03
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, a négy év alatt még nem volt pénzük rendbehozatni. Nem olcsó mulatság egy ilyen, úgy tudom.

Miért áruló a lány? Mert az anyja azon volt, hogy együtt legyetek, de ő szakított veled? Most járjon valakivel, akivel nem működik a dolog, csak mert az anyja azt akarja?

2018. nov. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj, csinàld meg ha az időd engedi.Miért ne?

Senkinek nem okozol kàrt/gondot, csak jót teszel.

2018. nov. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Kedves gesztus szerintem
2018. nov. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont ki fognak akadni. Magánügy, hogy mit csinál egy sírral, az ő családtagja fekszik ott, és akkor se nyúlhatsz hozzá, ha megjavítod.
2018. nov. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2018. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

7-essel érték egyet.


Nekem is lassan 4 éve halt meg anyukám, én próbáltam rendbentartani a sírt, bár tudom, hogy ez neki nem volt fontos soha.

A nevelő apám lebontotta szó nélkül a kis fa keretet, amit párommal készítettünk és lefestettük és egy nagy ronda fekete követ tetetett rá. Senkit se kérdezett meg. Én sokkot kaptam. Először nem találtam meg a sírt, mert nem ismertem fel, aztán megláttam azt az ocsmány színű borzalmat. Azóta nem is bírtam kimenni a sirhoz, mert ez a szemét jut róla eszembe.

Előtte egy kis zug volt, ahol beszélhetek anyuval, most meg rá se bírok nézni.


Hagyd őket békén.

2018. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A lányra nem volt ráerőltetve, hogy legyen velem. Mondjuk nem tudom mi lett volna ha életben marad az anyukája.

Valószínűleg akkor is szét mentünk volna, de nem biztos.

Az apja tömte tele a fejét, hogy nem kell megállni az első pasinál. Engem ki nem állhatott egy rólam elterjesztett szemét hazugság végett.

Azért mondom idézőjelesen árulónak, mert csak addig voltam jó és addig mert mellettem lenni, amíg az anyja élt? Na mindegy igazából. Csak sok szart eltűrt az anyja az apjával szembe, hogy mi együtt lehessünk.

És igazából magát ezt az áldozatot nem értékelte, erre gondoltam.


De szerintem át fogom festeni. Előtte csiszoló papírral kicsit átdörzsölöm, ahol már kezd kopni a fa. Igazából nem is festékkel kenném le, hanem ilyen lakkal.

Az apjával sosem beszéltem, idén valamikor bátyáméktól érdeklődött, hogy mi van velem, meg elmagyarázták neki végre, hogy amiért annyira gyűlölt, és nem akarta hogy velem legyen a lánya, az nem volt igaz. Konkrétan ennyit tudok az egészről.

Egyébként exemmel üvöltözött az apja majdnem napi szinten, hogy nem lehet velem, mikor oda került.

Meg volt egy nővére is aki eléggé apja párti volt, és folyamat az volt, hogy ha a közelébe akartam menni, hogy támogassam, akkor mindig jött azzal, hogy ne beszéljél X-el, mert elmondalak apának.

Szóval persze hogy egyre jobban elfelejtett.

Olyant is csinált az apjuk fenyítés képen, hogy ha meglátta hogy velem facebookozik, egész napra kinyomta a netet, és nem hogy velem nem beszélhetett ezáltal, de másokkal sem. Szóval így a lánynak is beállítottak egy szar alakként.


Azzal meg nem érzem úgy, hogy ártanék bárkinek is, ha egy kicsit rendbe szedném az anyjuk fejfáját.

Régen isten hívő voltam, de én is elveszítettem anyumat már 8 éve, és igazából utána már nem voltam olyan nagy hívő. De szeretném hinni, hogy valami van a halál után.

Meg többnyire hiszek a szellemekbe is.

Szóval szerintem az anyjuknak is jó lesne egy ilyen csekély gesztus, hogy legalább én teszek valamit ezért.

2018. nov. 1. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!