Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérnéd rá a párodat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérnéd rá a párodat, hogy tiltsa le a csajt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki tönkrevágta az előző párkapcsoltomat (jó, félig ő vágta tönkre..). A jelenlegi párom is ismeri, régen egy haveri társaságban voltak a csaj meg jelenlegi párom, nem volt köztük nagyon szoros a kapcsolat de rég óta ismerik egymást, beszélgetni elvileg nem beszélnek.

Úgy vettem észre ismerőse fb-on, meg követik egymást instán. Eléggé zavar mert attól félek ebbe a kapcsolatba is be fog kavarni + mindig olyan rib**os képeket tesz ki.

Megkérnéd a párod hogy tiltsa le? Vagy ne foglalkozzak vele, hátha nem kavar be? Nem nagyon tudok így megnyugodni



2021. ápr. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Attól mert r.bis képeket tesz ki, nem fog tönkretenni semmit, ha a párod téged szeret..
2021. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Férfiként mondom, hogy a túlzott női féltékenykedéssel csak elmarod magad mellől a párodat. Én ugyanebben a cipőben evezek. Iszonyat féltékeny típusú a barátnőm. Ez nagyon zavaró.


Ha a barátod nem adott rá okot, hogy féltékeny legyél, ráadásul beszélni sem beszélnek, akkor miért várnád el tőle, hogy letiltsa? Ez a fajta féltékenység beteges (építő jellegű kritikaként mondom, nem bántásból).

2021. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, de az előző kapcsolatomat nem a csajról készült képek tették tönkre, nem az a baj, hogy az előző párom is látta a képeit, hanem bekavart a csaj a kapcsolatba mert utál engem, tudta ki a párom és írogatott exemnek az meg volt, hogy elgyengült.. stb, stb
2021. ápr. 29. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek a fenti válaszokkal. Ha megkérnéd a barátodat, hogy tiltsa le, azzal azt fejeztéd ki felé, hogy nem bízol meg benne.
2021. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

2-es hozzászóló vagyok.


"hanem bekavart a csaj a kapcsolatba mert utál engem, tudta ki a párom és írogatott exemnek az meg volt, hogy elgyengült.. stb, stb"


Az a véleményem, hogy ha szeret téged, akkor úgy sem engedne neki. Ha meg mégis.... Akit vinni lehet, azt vigyék akkor.


Ennyi erővel minden szépnek vélt női ismerősét letiltathatnád vele.

2021. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Kezeltesd magad. Így elmarsz mindenkit magad mellől aki szeret.
2021. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!