Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha lenne egy középszeru alatti, szegény, de dolgozó párod, aki egyszercsak megkérné a kezed?

Figyelt kérdés
S kiderulne, azért tette mert megnyerte a lottó ötöst, s azért nem tette eddig mert egy senkinek tartja magát, s ezután is annak tartja magát ellenben most anyagilag minden meglenne. (A kapcsolat alapvetően jo kapcsolat, csak eddig nem merult fel benne se házasság lakás se gyerek, mert a létminimum környékén él, elsőre esélye se volt másodikat ilyen viszonyok közé nem akart.)
2021. febr. 8. 15:33
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
a nyeremény milliárd feletti
2021. febr. 8. 15:35
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Eleve nem jönnék össze olyannal, aki senkinektartja magát. Önbizalomhiányos pancserekkel nem kezdek. Ezen az anyagiakban történő változás nem változtat semmit, ha ugyanúgy senkinek érzi magát, nekem ugyanúgy nem kell.
2021. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
nem az az önbizalomhiányos ember aki tudja magárol, hogy egy senki, mikor az is. aki senkiként valakinek hiszi magáét az beképzelt, de inkább annál is rosszabb mert beképzelt lehet olyan is aki valaki. aki tisztában van saját magával az inkább elöny mintsem hátrány.
2021. febr. 8. 15:38
 4/30 A kérdező kommentje:
aki milliárdokat nyer az attol még nem lesz valaki. hanem csak szerencsés. ha ezzel továbbra is tisztában van s nem lesz ettől beképzelt, s nem hiszi magát attol valakinek, hogy nyert, az is csak elöny.
2021. febr. 8. 15:39
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

El kellene már felejteni a pénzt. A pénz az egó és az önzőség szimbóluma, a saját élvezetedről és szórakozásodról szól. Akkor most hogy jön ez össze a párkapcsolattal, ami az őszinte elfogadásról szól?


Az emberk többsége a felfogása által teremti meg a saját lelki és anyagi szegénységét. Ugyanis a pénz nem cél hanem következmény. A boldogság sem cél hanem következmény. Nem a külvilágtól, a másik embertől kell várni a megváltást. Egyébként PONTOSAN ezért tart ott a világ ahol. Képmutatás hegyek, mutogatás a másikra, felelősség hárítás és önzőség a köbön. Pénz? Hogy érted ezt? Ide a nagy vagyont, de minek is? Ja, hogy utazzak, vásárolja és léha életet éljek? Egye ennyi takar úgy alap szinten? Na, pontosan ezért csóró a többség! Viszont mint minden, ez is törvényszerű! :)


Mint ahogy a társkeresők kudarca is. Tapasztalat. Az önfejlesztés jó dolog, de az is tény, hogy 10-ből 9-en azért nem haladnak sehova, mert nem önmaguk valója miatt csinálják, hanem azért, hogy ezáltal előnyökhöz jussanak! Elmondom a milliárd dolláros titkot ingyen: ha hazudsz önmagadnak vesztes leszel. Ehhez meg kell egyfajta önismeret, szóval a többség nem is tudja értelmezni mit mondtam. Szabó Péter sem megváltó, a rengeteg ezirányú könyv sem, irányzatok sem, vallások sem. Ha nem találod meg az igazi önmagad, a kliséktől mentes öszinte önmagad, akkor nincsmire építkezned.


Persze azoknak jó lesz a milliárdos bárki is.

2021. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Igazából hozzámennék.

Miért? Nekem a házasság fontos, és van egy lélektani határ nálam, hogy milyen hosszú kapcsolat után gondolkodnék el a szakításon, ha nem kért volna meg - ez nyilván nem mindig konstans szám, hanem függ az életkorunktól, élethelyzetünktől is. És ezt mindig meg is beszélem a kapcsolat elején - nem parancsolgató módon, de a másik tisztában van vele. Ha ezek után én vele maradok hosszabb távon, az értelemszerűen azt jelenti, hogy komolyan gondolom, és hozzámennék. Ha nem kérné meg a kezemet számomra túl hosszú ideig, azok után, hogy elmondom, hogy engem ez zavar, és ezt nem tudom elviselni, akkor szakítok vele, akkor is, ha nem azért nem akar feleségül kérni, mert átverte a fejem, hanem akkor is, ha azért, mert jaj, szegényke senkinek tartja magát. Ha én bizonyítottam, hogy én nem tartom annak, akkor ezzel azt kommunikálja felém, hogy attól még úgy gondolja, hogy igen / a saját sebnyalogatása fontosabb, mint amit én szeretnék.

Ebből meg az következik, hogyha még együtt vagyunk, amikor megkéri a kezem, akkor hozzámennék.


Egyetlen kérdés lenne még: mennyi ideig titkolta, hogy nyert. Én csak együttélés után mennék hozzá bárkihez, sőt, jó, ha együttélés után kéri meg a kezem... onnantól meg azért mindkettőnkre kihatással van az, hogy ennyi pénzt szerzett. 1-2 nap oké, ha hónapokig sunnyog, az nem.

2021. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

6 vagyok: azt kihagytam, hogy


hogyha még együtt vagyunk, az az én esetemben azt jelenti, hogy még nem értük el azt a határt, ami után szakítottam volna a lánykérés hiánya miatt, akkor meg technikai kérdés igazából, hogy csóró vagy gazdag volt, amikor feltette a kérdést.

2021. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

pl. ugy hogy a párkapcsolatban érdemes egyutt lakni érdemes gyereket nevelni öltöztetni iskoláztatni tanittatni, érdemes ezt a szuloknek is, s érdemes mindenkinek egészségesen táplálkozni, sorolhatnám még a végtelenségig egészen olyan aroságig, hogy ha van pénz mosogatógépre akkor évente plusz 2 hét van egymásra...


nem mindenkinék ad egy hamis egot a pénz. aki tisztában van saját magával szegényen az gazdagon is ugy lesz. a rossz emberi tulajdonságokat persze felerősitheti a pénz de itt most alapvetően egy normális emberről szol a kérdés.

2021. febr. 8. 15:49
 9/30 anonim ***** válasza:

Akkor meg, ha ennyire nem biztos magában, miért nem szakít? Akkor miért jobb bizonytalanságban tartani a nőt, kb. dugókapcsolat szinten?

Amúgy meg én spec. nem is akarok gyereket, alkalmatlan lennék a nevelésére.

2021. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
talán mert szeretik és elfogadják egymást? elképzelhetettlen? vagy ma már ez nem szokás? de mégis miben kellene biztosnak lennie annak akinek semmije sincs?
2021. febr. 8. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!