Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tetszik az ilyen "mell"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszik az ilyen "mell"?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen jött, az, hogy sokan rossz melltartót hordanak és sokaknak emiatt van problémája. Elterjedt a brathatfits oldal, ahol sok A-B kosaras lányról kiderült, hogy C-D valójában, csak rossz melltartót hordtak.

Gondoltam, hogy na eljött az én pillanatom, csináljuk meg :D

Sajnos körbemértem magam, 75-77cm a mell alatti körméretem és 83-84 cm a mell körméretem, ha bimbómat nagyon kicsit lenyomom, hogy ne szúrja át minden ruhám. Erre konkrétan nem nagyon tudott mit adni a gép, hiszen 75-77-el 75ös melltartó kellene, de A kosárba 88-94-es mellkörméret fér, ebben a méretben. Így 70A/AA lehetőséget adott a gép. Eddig nem gondoltam magam ennyire laposnak, igaz a bikini barnulása adott egy optikai tuningot, de így most nagyon elkeseredtem. 10-12cm különbség kellene, hogy legyen A kosár, így konkrétan laposnak számítok.

Nem lenne túlságosan fura, hogy a barátnőtök kb csak egy sebtapaszt rak a bimbóira, mert annyira nincs semmilye? :D Ha már a mell, úgyis a nőiesség része. Nem lenne furcsa, hogy neked lehet nagyobb a melled, mint a párodnak? Nem éreznéd magad rosszul? Vagy nem lenne kellemetlen?



2021. ápr. 30. 12:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem centik alapján értékelem a nőket, így nem tudok véleményt mondani. Ha viszont tényleg AA méretű melltartó illik rád, akkor az a méret nekem nem jön be.
2021. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%
Én a kis melleket szeretem, de azért a semminél legyen több. Nem vagyok egyébként a plasztikázás híve, de ha ennyire semmi nincs, akkor nem lenne jobb megcsináltatni? Nem nagyra, hanem olyan finom, kicsi, természetes tenyérbe simulóra.
2021. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Hát kismellűként mindig jobban szerettem volna kicsit nagyobbat, de azzal vigasztalom magam, hogy:

nem kell mindig melltartó

nem nézegetik a dekoltázsomat vadidegenek

a túl nagy mell is problémás, akkor inkább ez

könnyebb felsőket vennem, mintha még a mellméretre is tekintettel kellene lennem

könnyebb sportolni, mozogni velük

eü vonzatok

2021. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek jön be a kis mell, de van akinek tetszik.

Futólag ismertem egy nőt, akinek alig volt melle, de mégis olyan szép és szexi volt... Szóval nem ezen múlik.

2021. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
18%

Nem kezdenék ki kislányokkal, vagy "fiúkkal"

Nekem a mell az mell. Lehessen jól markolnk. Szex közben legyen minek mozogni....


Egyebként ne is haragudj, igy centikben foggalmunk sincs kb mire gondolsz...

2021. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

#5

Köszönjük, a tapintatos és szeretetteljes választ.

2021. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Eddig is volt gondolatom a műtétre, de sokszor mondogattam hogy biztos csak beképzelem magamnak, hogy kicsik. Most a mérés után inkább lehullott a lepel, hogy nem..

Nem akarnék én se nagy melleket, hanem inkább egy kis-közepes B kosár, amivel tényleg lehetek melltartó nélkül és mégis lesz valami formám. Feltudok venni nőies ruhákat, v-nyakú felsőket.


Ruhák miatt pedig én most sokkal jobban szenvedek. Fehér felsőm nem is lehet, mert nincs alá rendes melltartó. Ha bimbóm akar letakarni, akkor az látszik át.

Centiket tudom, hogy sokan nem tudják, így mondtam hozzá a kosárméretet is. Csak azt is elmondtam hogy kell 10cm távolság, hogy kosárméret változzon. Így hátha van valami kis elképzelhető dolog, hogy mi mekkora.

2021. ápr. 30. 12:38
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
#7 A férfiaknak nincs képzelőerejük, nekünk látnunk kell :) Keress neten hasonló méretről képet.
2021. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

De ha férfiként belegondolok, akkor egy nőt mellel tudok elképzelni, mint ahogy itt ti is mondtátok, teljesen mindegy, hogy az kisebb vagy nagyobb, csak hogy van.

Ha férfiként sportolnék, lenne egy közepesen kidolgozott mellizmom, akkor pedig kicsit érdekesnek érezném a helyzetem, hogy nekem formásabb vagy nagyobb mellem van mint a páromnak. (És itt nem arra gondolok, hogy férfiak mellkaskörmérete 90-100cm, hanem hogy ténylegesen formásabb ha edzett)

2021. ápr. 30. 12:40
 10/29 A kérdező kommentje:

Nehéz volt találni olyat ami legjobban hasonlít, de mondjuk hogy kb ilyen. Viszonylag széles vállak, nincsenek kint teljesen a bordáim, de nem is vagyok túlsúlyos. A kulcscsontom se látszódik kb sehol. A hasam átlagos-laposabb között van valahol.

Sajnálom, hogy nem találtam jobb minőségben.

[link]

2021. ápr. 30. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!