Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mennyire elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire elfogadható/mennyire tetszik a színes haj egy lányon?

Figyelt kérdés

Általánosságban is kíváncsi vagyok rá, de van konkrét okom is:


Mostanában szeretnék menni fodrászhoz, és nem vagyok benne biztos, hogy bevállaljam-e. Volt már mindenféle frizurám, de inkább természetes színek (szőke, vörös, fekete, az eredeti meg sötétbarna)... Most valami ilyesmi lilás végűn gondolkodom:

[link]


A másik verzió(ha mégsem a lila lenne, akkor viszont ez) kicsit szolidabb:

[link]


A vélemények vegyesek, van, aki szerint komolytalan, más szerint vagány... Szerintem nem üt el a stílusomtól annyira, hogy erőltetett legyen, de nem tartom már magam buta, lázadó tininek sem. A munkában és az egyetemen nem nézik, szóbelin sem, főleg, ha hátra van fogva, szóval ilyen értelemben nem hátráltat. Nem azt mondom, hogy más véleményétől függ, hogy én mit viselek a fejemen, viszont nem tudok dönteni, egyrészt akarnék is valami merészebbet, másrészt még kicsit ragaszkodom a komfortzónámhoz. :D

21 éves vagyok egyébként.


2017. aug. 28. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem tetszik az extrém hajszín (zöld/türkiz/kék, lila vagy pink végződéssel), de csak egy bizonyos korig. Tiniken jól tud mutatni, de 40-es zöld hajú nőre már igencsak furán tekintenék.
2017. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem tetszenek a színes hajú lányok, szerintem egy érett nő, nem festi lilára vagy nem tudom még mire.
2017. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Attól függ. Valakinek jól áll, valakinek nem.
2017. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 opened paradise ***** válasza:
85%

Annyira,hogy ha látok egy ilyen lányt,rendszerint bevág egyet a barátnőm:D

Leginkább a világos kék/türkiz tetszik,de sajnos az nagyon ritka szépen megcsinálva. Amúgy szinte minden,meg maga a stílus is.

2017. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
21 évesen, egyetemistaként még elmegy. De munkába már nevetséges lenne.
2017. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem baj, hogy utána többet kell vele majd foglalkozni (de ezt nyilván a vörös festés után már tudod), illetve, hogy az emberek elsősorban ez alapján fogjak megjegyezni maguknak, tehát úgy fogsz a köztudatban élni, mint a színes hajú csaj és valószínűleg megkapod a figyelmet akkor simán mehet. Engem anno zavart, hogy az emberek megbámultak ahogy az is, hogy sok tanár esetében úgy éreztem ezért nem vesznek komolyan plusz amúgyis rettentően fiatalnak néztem ki és ez még lehúzott rólam vagy 4 évet. Szóval én megbántam akkor és úgy érzem sokat visszavett az érvényesülési törekvéseimből.
2017. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem most van kék-zöld hajam. Eredetileg kék, ahol már kopott, vagy az alapszín volt sötétebb szőke, ott zöld. Más véleménye nem számított egyszer sem, amikor a hajamról volt szó. Ha valami nagyon tetszett, addig úgysem lettem nyugodtabb, míg meg nem valósítottam. Most nagyon szeretem a kék hajam, jól is áll, illik hozzám. Ha megbámulnak az utcán, legalább tudom mire fogni. (Eddig is viszonylag sokszor néztek meg, és mindenféle álszerénység nélkül mondom: nem tudom, miért. Így legalább foghatom a hajamra.)


A lila ombre abszolút nem feltűnő, teljesen vállalható. A második meg csak egy sima ombre, minden második nőn ilyet látni, nem leszel vele feltűnő, ha nem szeretnél. :)


23/L

2017. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Személy szerint a te korodban nyugodtan hordhatod az első verziót a második is szép ha komolyabra akarod venni a stílust.A második verzió számomra izgatóbb is lehet egyenes halyal a göndörebb incselkedő :D.Az első verzió kicsapongást sugároz .31/F
2017. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából miért kéritek ki az ember véleményét, hogyha leírja, akkor meg 0-ra pontozzátok?



Nem lehetne úgy kiírni eleve ilyenkor a kérdést, hogy "mondjátok mindnyájan azt, hogy jól állna"

2017. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Az éredkes, hogy nekem tetszik, a másodiknak nem, de mindegyikünk 0%-on van. :D

Megszületett tehát a döntés, a kopasz nők a legszebbek!

2017. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!