Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon oda vagyok egy kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon oda vagyok egy kollégámétz, de nem lehet. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség,de belehabarodtam egy nős munkatarsamba, igaz csak hetente 1x találkozunk, de ennyi is elég volt. Már az elejétől vonzodom hozzá, de úgy különösebben nem okozott gindoz, hogy simán viselkedjek vele. Nemrég viszont azon kaptam magam, hogy nagyon bejön és zavarban vagyok emiatt előtte. Most próbálom elcserélni azokat a napokat amikor jön, de ezt nem lehet a végtelenségig csinálni.
2021. ápr. 30. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Egy őszinte beszélgetés nem ártana.
2021. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nős és kollega. Felejtsd el!
2021. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek nem lesz jó vége hidd el!
2021. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Semmit.

Egyáltalán tudomást vett már a létedről?


Nekem is megsúgták már, hogy Pircsike a műszaki osztályról odavan értem.


Nem nagyon érdekelt.

2021. máj. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy rántottát ahelyett, hogy ezen agyalsz...
2021. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!