Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberileg egy nagyon csodálato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberileg egy nagyon csodálatos lányt mivel képes a párja rávenni a szexmunkára?

Figyelt kérdés
Komolyan én irigylem az ilyen pasikat,v mit csak tudhatnak,mivel a pasik szoktak fizetni a csajoknak a szexért,nem a pasit pénzeli a nő.Nem roma stricikről beszélek most,a nő és a férfi is magyar,és nem külföldön dolgozik a lány.
2021. máj. 1. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Az emberi elme bonyolult dolog.

És a szerelem is jól meg tudja borítani az embert.

Pl volt az a focista barátnő, aki a szerelme kedvéért belement abba, hogy egy házibuliban az egész csapat megdugja. Kb futószalagon mártották bele, erről Kabát Peti többször beszélt, ő is benne volt ebben.

Én ép ésszel nem tudom felfogni ezt.

2021. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem tudom felfogni,hát tényleg borzalmas világban élünk.
2021. máj. 1. 08:33
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Attól hogy jól néz ki és dugnád, még nem lesz emberileg csodálatos.
2021. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak neked csodálatos ember...
2021. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert buta, és hisz abban a hormonzavarban, hogy SZERELEM.
2021. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 08:34


"jól néz ki és dugnád"


Ezen jót nevettem.Tudod valakit a jelleméért is lehet szeretni,szex nélkül is,mivel úgy elbeszélgetsz vele hogy az aktus nem is hiányzik,de még az orál sem.

2021. máj. 1. 08:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből látszik, hogy nem vagy százas. Te az ilyen pasit irigyled, azaz te is így szeretné hatni egy gyönyörű nőre, hogy a felmosó rongyod legyen, ennyi a sztori. Nem a nőt sajnálod te. (Amúgy valószínűleg nincs is mit, kamu duma az egész, ős is benne van mert kell a sok pénz.)
2021. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van erről egy német fílm,és sok Kékfény/Riasztás szól erről.

Befűzik a lányt elhitetik nagy a szerelem. Aztán a pasi előadja hogy nagyon nagy bajban van sűrgősen penz kell de legálisan nem tud.

De van egy ismerőse aki adna kölcsön de szex az ára.

Ha megcsinálta egyszer akkor elhiteti vele mekkora k...

Vagy a lány családját kavarják hitelbe.

Pont a csodálatos lány érzéseire hatnak.

2021. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg film: Miért ép az én lányom?
2021. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egész egyszerűen az a lány mégse annyira csodálatos, mint amilyennek hiszed.
2021. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!