Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények a borostás péniszről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények a borostás péniszről?

Figyelt kérdés

Nem borotválom hanem nullás géppel nyírom, és így egy kicsi borosta van mindig rajta. Csajok, ez elfogadható számotokra?


Ja és ha valaki azzal jönne hogy agymosott vagyok meg divatmajom, elmondanám hogy higéniai okokból csinálom, így nem izzad annyira. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre is.


2010. aug. 22. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
levágod a lompost tőből az a leghigiénikusabb, akkor tényleg nem fog izzadni.
2010. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább borotvával csináld. De nem nagy gáz, ha borostás. Am meg jól teszed, hogy szőrteleníted ott is. Szerintem elég gáz még egy pasinak is ha tiszta szőr odalent:)

17/L

2010. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

a feelingről még nem tudok mesélni, sosem volt még dolgom borostás pénisszel, de amíg a partnered nem zavarja, addig szerintem rendben van.


lány voltam

2010. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és ha már úgy is lehágod oszd szét, vannak itt akiknek csak 14 centi jutott.. :)
2010. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Fukar vagyok, mind a 18 centit megtartom saját magamnak, és egy hímneműnek sem adom még kölcsönbe sem!

2010. aug. 22. 23:39
 6/11 anonim ***** válasza:
a kis sóher.. XD
2010. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs vele baj. jaj, én annyira igénytelen vagyok:D jó a szőrös is, jó a borotvált is, jó a rövidre vágott is..
2010. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vélemény? hm.......talán....banánosfososeperturmixosfika
2010. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ezt úgy is le tudod írni, mint egy ember?
2010. aug. 28. 00:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Most azt allitod a szoros a farkad? Huhh. Mik vannak. Meddig szoros, a makkig, vagy az is csupa szor? Nem tudom, milyen erzes lehet egy lanynak, ha kis szorszalak allnak ki a pocsod teljes hosszaban. Olyan lehet, mintha uvegmoso kefevel maszturbalna...?
2010. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!