Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjam be a derekam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjam be a derekam, vagy tiltakozzak? Férjem külföldre akar menni, terhes vagyok, nem beszélem a nyelvet. Több lenn.

Figyelt kérdés
1. trimeszteres terhes vagyok, gyerek nincs. A férjem kitalálta, hogy Németországba akar költözni, és mást is akar dolgozni, mint amit eddig. Rokonok, vagyis a baba körüli plusz segítség Magyarországon van, németül egyáltalán nem tudok. Ennek ellenére csábít a "kaland", nem zárkózom el teljesen az ötlettől. De vannak fenntartásaim, kétségeim, félelmeim. A férjem azt akarja, a gyerek már oda szülessen, menni akar, már szerzett munkát is, akkor kezdhet, amikor akar, csak ki kéne menni, papírokat intézni. Nem akar egyedül előre menni, csakis velem együtt utazni.
2021. máj. 2. 14:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem túl életszerű.

Nincs semmijük ezért a férfi elmenne Németországba gürizni a családjaért. Idáig dicséretes.

Pont most terhesen akarná a nőt is külföldre rángatni. Hova teszi? Hova szülje a gyereket? Férfi munkásszállóra? Egy közös albérletben az egyik kibérelt szobába? Pont ilyenkor maradjon a nő a családja segítsége nélkül? És miből fizetik az ellátást és a szülést?

Nem hiszem hogy van ilyen pasi, de olyan buta nő se aki ezen terhesen egy pillanatig is elgondolkodna meg kalandnak fogná fel.


Esetleg ha a pasi valami álommelót és álom bérelt lakást kapna mondjuk Brüsszelben a húsosfazék körül, na akkor mondanám hogy mehetünk (bár ők se viszik ki a családot hanem hétvégente hazajárnak).


Ilyet nem ismerek, hogy terhesen akarnának valakit belerángatni a bizonytalanságba, olyan sztorikat viszont igen hogy már 2-3 éves volt a kicsi és nagyon nem jutottak egyről a kettőre, a pasi melós volt a csaj óvónő, és a srác kiment Ausztiába. Természetesen egyedül. Amikor csak tudott hazajárt. Összeszedte a pénzt, olcsó szálláson lakott másokkal, és persze adta haza is. Kb 3 évig ment így, amíg összegyűlt annyi hogy a nő és a gyerek is kimehetett mert tudtak rendes lakást kivenni. Nem sokkal később már ő is tudott dolgozni óvónőként és ott jó fizetést is kap érte. Már jó régen kint vannak, jól élnek és nem akarnak visszaköltözni.

2021. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
2021. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

#12 na ez az. Jogászként megy Hongkongba. Még a filippínó dadát is a cége fogja fizetni.

Nagyon nem ugyanaz mint nincstelenül nekivágni a vakvilágnak terhesen.

2021. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%

Meny vele itthon egy gyerekkel halálra vagy ítélve.

Csak nyomor és szenvedés vár rád ha egyedül Maradasz.

2021. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%

Kevés az infó.


Mondjuk nem mindegy, hogy a pasija minek megy ki, sertésbelet mosni egy vágóhídra, vagy főmérnöknek a BMW-hez.

Mennyi az indulótőkéjük? 300.000 vagy 30M?


Amúgy az 1. vagyok, ezt is lehet lepontozni szépen.

2021. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Ennek közös döntésnek kellene lennie szerintem. Nagyon nem fair a férjedtől, hogy ezt egyedül hozta meg, pláne úgy hogy terhes vagy és az első időkben nyilván szükséged lesz segítségre. Az viszont jó, ha a férjed már gondoskodott munkáró, tehát nem csak úgy a levegőben lógnátok, bár kérdés hogy friss munkaviszonnyal járna-e valami a gyerek után (ebben nem vagyok kompetens, de majd valaki okosabb leírja). Ha csábít téged is a dolog, ne félj tőle. A gyerek mellett hamar meg fogod tanulni a nyelvet, mert rá leszel kényszerítve: ügyeket intézni, orvossal konzultálni stb. Plusz tanulhatsz online, rengeteg nyelvtanár hirdet online nyelvórákat, és hatékony. Én ilyennel tanultam meg 2 év alatt németül.
2021. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%
Ne menj! Legalább 1,5évig utána viszont nagyon is. Mondjuk tényleg jobb lenne ott születnie a gyereknek,csak neked nem jobb ott terhesnek lenned szülnöd.
2021. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Fú, a válaszok igencsak megoszlanak. Eddig is tépelődtem, továbbra is tépelődök.

Kaptam egy nagyon kedves és hosszú privát üzenetet egy hölgytől, aki beszámolt a saját tapasztalatairól a költözésről, köszönöm a levelet. Amúgy bátorító üzenet volt.

A férjem egy raktárban dolgozna. Nem ügyvédi fizetése lenne (sajnos). Albérletbe laknánk, nem munkásszállón. Falun, viszonylag olcsóért. Városokban csillagászati albérletárak vannak. Az én végzettségemhez kell a perfekt német nyelvtudás. Talán el tudnám sajátítani a nyelvet, amíg otthon leszek a babával, meg a terhesség alatt.

2021. máj. 2. 22:43
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

12-esnek:


Wolf Katiék egy éven belül hazajöttek és láttam vele egy interjút, amiben elmondta, hogy borzalmasan érezte magát kint, nem bírt tovább ott maradni.

2021. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"kell a perfekt német nyelvtudás"


Ez nem túl jó hír.

2021. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!