Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjam be a derekam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjam be a derekam, vagy tiltakozzak? Férjem külföldre akar menni, terhes vagyok, nem beszélem a nyelvet. Több lenn.

Figyelt kérdés
1. trimeszteres terhes vagyok, gyerek nincs. A férjem kitalálta, hogy Németországba akar költözni, és mást is akar dolgozni, mint amit eddig. Rokonok, vagyis a baba körüli plusz segítség Magyarországon van, németül egyáltalán nem tudok. Ennek ellenére csábít a "kaland", nem zárkózom el teljesen az ötlettől. De vannak fenntartásaim, kétségeim, félelmeim. A férjem azt akarja, a gyerek már oda szülessen, menni akar, már szerzett munkát is, akkor kezdhet, amikor akar, csak ki kéne menni, papírokat intézni. Nem akar egyedül előre menni, csakis velem együtt utazni.
2021. máj. 2. 14:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, mondtam férjemnek, várjunk 1, de inkább 2 évet, akkor menjünk... Nem örül, még nem dőlt el.
2021. máj. 4. 15:05
 22/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem mentek ti sehová.


Babával is kell segítség 1-2 évesen, ráadásul még bölcsibe sem teheted.

Meg ki mondta, hogy lesz ott majd akkor is melója?

És a többlet pénz, ami most jönne, azzal mi lesz?


Majd írd meg, 4-5 év múlva, hogy iszik-e/lelépett-e a pasid!

2021. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!