Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom nem szereti, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom nem szereti, ha én kezdeményezema szexet?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy veszem észre, párom (ő a ffi), nem szereti ha én kezdemenyezem a szexet, parszor azt mondta nem, most ne, vagy "elmenekült". Viszont ha úgy teszek mint aki nem akarja, nem érdekli, akkor egyből jön és akár naponta van szex...

Más is van igy férfi aki nem szereti ha a nő kezdeményez? Miért?


2021. máj. 4. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A FÉRFIAK szeretik, azokat zavarja, akik komplexusosak.
2021. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy #1-es mondja.


Az ilyet a kontrol freak pasasok csinálják, akiknek folyton meg kell mutatniuk a világ, és első sorban önmaguk számára, hogy ők mekkora kanok.


Normális férfiként sosem zavart, ha a nő kezdeményezett (ettől nem lettem kevésbé férfi).


Btw, ritkán merül ki az ilyen komplexusos alaknál ennyiben a dolog, egy idő múlva majd jön a többi klasszikus, hogy miért keresel jobban, miért vagy ügyesebb valamiben, miért értesz valamihez jobban, mint ő.


Aztán vagy megszüksz, vagy beszállsz a játszmába, ez már csak rajtad múlik (a környezetemben a nők nagy része beszállt, legalábbis pár évtizedet elpazarolt erre, hátha működni fog. Egynél sem működött)

2021. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Bizony, vagy a nagyon konzervatívok csinálják, ha nem is látszik rajta, hogy az lenne, de rbancnak tart, ha te kezdeményezel, vagy tényleg csak a kontroll miatt van, hogy hogy jössz te ahhoz, hogy megmondd mikor dugjon, esetleg(ami gyakrabban előfordult nálam) az a teljesítménykényszeres, akinek lekonyul, ha kezdeményezel, mert fél, hogy nem lesz neki merev..


De biztos van még, akit zavar pl a higiénia, nem készült rá, túl sok szőr, vagy rossz ruha(ilyet is ismerek), vagy szimplán nincs hangulatban és csak bosszantod ezzel..


Ha meg ő kezdeményezhet, akkor neki kényelmes helyzetben, időben lesz, biztos kemény lesz, és sikerélménye is lesz, hogy hagytad magad, el tudta érni, hogy megkívánd.. Férfiak..

2021. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Igy mar en is jártam 2 pasival is hogy inkabb ők akarnak dominalni es ellenkezo esetben "menekulnek"
2021. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre hogy bármilyen komplexusa lenne és nem is kontrollmániás.

Engem mondjuk nem zavar, ez nem lesz "válóok" csak furcsa.

2021. máj. 4. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi történik, ha ő próbálkozik, és te visszautasítod?
2021. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6#


Még sosem utasitottam vissza :-) Nalam ritka h ne lenne kedvem

2021. máj. 4. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

"Viszont ha úgy teszek mint aki nem akarja, nem érdekli, akkor egyből jön és akár naponta van szex..."


Azért ez elgondolkodtató. Magyarul, ő diktál.

2021. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
és kb semennyire se érdekli hogy te éppen szeretnéd...ez ám a szerelem,kapcsolat.kb halott ügy....
2021. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem olyan izgi neki, ha nincs meg az a feeling, hogy ő érvényesítette az akaratát rajtad, "mint férfi a nőn".
2021. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!