Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki nem szereti, ha egy lány kezdeményezi a szexet, meg sokszor "bevadul" és rámászik?

Figyelt kérdés
Miért nem?
2016. jan. 12. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagyok
2016. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi az oka?
2016. jan. 12. 15:57
 3/6 datass ***** válasza:
Álomnő az ilyen
2016. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Én nem szeretem. Amikor még nem volt ilyen barátnőm akkor azt képzeltem, hogy ez tök jó lehet és álmodoztam is róla, de amikor megtapasztaltam milyen, akkor láttam ,hogy ez nekem nem jön be.

Nekem az kell, hogy én kezdeményezzek és nekem kelljen picit törnöm magam, elcsábítani. Nem azt mondom, hogy a nőnek nincs joga kezdeményezni, de ne ez legyen a jellemző, az első lépés az enyém.

2016. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szabó Andreas válasza:
49%

Nagyon sok férfi megvan azzal elégedve, hogy fekszik az ágyon mint egy farönk, és hagyja hogy a lány küszködjön vele! Aztán miután elvérzett a pasi, elmondja a haverjainak hogy így megdugtam úgy megdugtam!

Na mármost, melyik pasi akar ilyen lenni? Aki jobban szeret adni, mint kapni az biztos hogy nem!!! Osztozkodom az előző férfitársam véleményén!

2016. jan. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az álmom lenne...Dehát az is marad.
2021. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!