Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra milyen az a bizonyos "álompasi"?

Figyelt kérdés
Akár képet is linkelhettek külsőröl,de belső tulajdonságot is irjatok:)
2010. aug. 23. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az álompasim a barátom.

Nagyon szeret, odafigyel rám, tisztelettudó,aranyos.

Küldőleg izmos, édes arcú.

Jól csókol.

Ápolt tiszta kiegyensulyozott.

2010. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én eddig mindig az izmos pasikhoz vonzódtam....

De rá kellett jönnöm,h az izmos pasik általában érzéketlenek....Számukra csak a testük a fontos....

Szval inkább legyen egy kedves,őszinte,kreatív srác,aki mindig figyel rám és nem a haverjai az elsők és úgy néz rám,mintha én lennék a legjobb nő a világon,ja és persze hűséges.

Külsőre természetesen legyen ápolt,figyeljen,h mindig tiszta és rövid legyen a körme,ne legyen tiszta pattanás,legyen tiszta a füle és használjon izzadásgátlót...

Ha nézi is a nőket,legalább ne mellettem....

Remélem segítettem:)

2010. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló tuti hogy srác vagy!:D

(márcsak a válaszodbólitélvee:D)

2010. aug. 23. 10:58
 4/13 anonim válasza:
93%
Idősebb tőlem, vagy ha nem az, akkor mégis komolyabb, de mindezek mellett olyan őrült, mint én... Lehet vele beszélgetni, meg tud nyugtatni, őszinte. Ha úgy gondolja, hogy hülyeséget csináltam, akkor megmondja, nem hagyja rám a dolgokat. Nem néz hülyének, csak azért, mert nő vagyok. (Igen, vannak ilyenek, akik úgy gondolják, hogy nem fogok veszekedni vele, mert csak egy buta nő) Legyen véleménye a dolgokról, legyen kicsit elérhetetlen, legyen jó a humora, legyen ironikus... Legyen kicsit rideg, de mégis tudjon szeretni! Tudom, ez bután hangzik, de szeretem azokat a pasikat, akik nem mutatják ki közvetlenül az érzelmeiket, de én mégis érzem, hogy szeret... Tudjam egy pillantásából, hogy mire gondol, és tudjam, hogy általában ilyenkor ugyanarra gondolunk. Ilyenkor aztán elkezdünk nevetni, és a körülöttünk lévő emberek kiröhögnek minket, hogy mi bajunk, min nevetünk, ha nem is beszéltünk... Igazából az a lényeg, hogy teljes mértékben része legyen az én kis elvont világomnak :)
2010. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem ami a legjobban tetszik az a rövid fekete/barna hajú kék/szürke szemű magas, izmos (de ne az a nagyon kigyúrt). Belső tulajdonság: kedves, bőbeszédű, lehessen vele jókat beszélgetni, vicces, akivel lehet hülyülni meg ilyen őrült dolgokat csinálni egy szóval baromkodő, őszinte, megbízható...és ami a legfontosabb nagyon szeressen :D
2010. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az álompasi? Legyen figyelmes, de lehet nehezebb természetű is - makacs, kicsit nagyképű -, ne legyen papucs, humoros, ápolt, és SZERESSEN :D
2010. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ő: http://www.youtube.com/watch?v=I_qPekkZo-o *-*

Francisco Lachowski ♥ :D

2010. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hencsyke ***** válasza:

Háát az biztos, h őt nem dobnám ki :P

[link]

2010. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hmm... akkor bekapcsolom a fantáziám :D :

legyen legalább 180cm magas

ne legyen vézna (inkább szálkás")

jól csókoljon

érezzem hogy vigyáz rám, hogy én vagyok a mindene

szeressen, mikor szomorú vagyok vigyasztaljon meg!

jó legyen a haja

a szemei gyönyörűek legyenek

legyen ápolt,férfias

(nem oly' fontos: tőlem idősebb legyen minimum 3 évvel)

minden lánynak bejöjjön de csak én kelljek neki :D

15/L

2010. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem Zoli az álompasi


okos

helyes

humoros

Cuki

szép szemű

2010. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!