Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők - ti megtaláltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők - ti megtaláltátok "álmaitok férfiját", vadásszátok (még), vagy inkább beéritek azzal, ami jön, adtátok már lejebb azt a bizonyos lécet s megérte? Egyáltalán kinek milyen az álompasi, ill. álompartner? Fejtsétek ki.

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem. 22F Amúgy meg reklám:
2011. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Álmaim férfia csak álmaimban létezik. :)

De valami nagyon hasonló kiadású a barátom, és nekem bőven elég ő is.:)

20L

2011. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem igen megtaláltam. Persze nem tudni mit fogunk érezni 30 év múlva, de ez csak tőlünk függ.

Nekem nem volt ,,lécem". Beleszerettem páromba úgy ahogy van. Ő az ideál nekem :)


22N

2011. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:

én megtaláltam. bár bennem sosem élt konkrét kép, hogy milyen legyen pontosan a férjem. egyszerűen vannak dolgok, amik számomra vonzók (pl. a teljesség igénye nélkül: férfias személyiség és testalkat, kék szem, udvarias modor, intelligencia), és benne mindez megvolt, és megfogott :D ez mondjuk az exeim többségéről is elmondható, ő azért lett számomra az igazi, mert mindemellett egyezett az életfelfogásunk, összeegyeztethető az életvitelünk, családunk, baráti körünk stb., tehát nemcsak nem tudunk egymás nélkül élni, hanem tudunk egymással is :)


29/n

2011. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 00:31


Hú, ez nagyon fontos, amit mondtál! Tudni egymással is élni, nem csak egymás nélkül nem tudni...

2011. okt. 26. 00:33
 6/7 napietus ***** válasza:
igen, erre mondják, hogy a jó házassághoz kevés a szerelem, ahhoz több kell. ez az a "több".
2011. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el a pasikat úgy ahogy vannak, a jót szeresd bennük. Ha úgy érzed vmi plusz hiányzik akkor lépj tovább! Ne pocsékold az időt annál akinél nem érzed amit kell, h vidám vagy meg boldog! Mert a jó pasikat elszalasztod a biztonság meg a kényelem miatt. De az se jó ha vmi tökéletes álomhercegre vársz, na az nagyon gáz, illúziókat kergetsz. Meg van h két ember alakítja egymást!

Ne legyél türelmetlen, de ne is érd be kevesebbel, viszont irreális supermant se várj! A szerelem nem olyan h eldöntjük, az jön majd magától! De akkor fogod bevonzani, ha felkészült leszel rá lelkileg! Ne csak kapni akarj, hanem adni is!


Minden jót neked!

2011. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!