Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó tulajdonság, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó tulajdonság, ha valaki szereti mások igényeit a sajátja elé helyezni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 08:08
1 2
 11/11 Yoda m. ***** válasza:
74%

Kedves 10-es!


Ne keress rációt. Itt nem képzett pszichológusok olvassák a kommenteket. Mindenki a saját eddigi életéből merített tapasztalásából indul ki. És azok bizony eléggé jelentősen el is térnek egymástól. Mint magad is láthatod.

Az én tapasztalatom az, hogy sokan végig se olvassák, ha több mint 5-10 soros a válasz.


Amit pedig te leírtál, az valójában igen sok tanulságot tartalmaz. De, aki (még) nem tart ott, ahol te... az nem is tudja értékelni eléggé a válaszodat.

Én átérzem a problémádat. Mert sok mindent megéltem már...többek közt azt is, amiről írtál.


A kérdésre:

Valóban az egyetlen jól járható út az "arany középút" ebben is.

Ám, ha valakinél ez eltolódik bármely irányba... hát ott csakis az önismeret az, ami segíthet. Azt pedig tudjuk jól, nem is oly könnyű megszerezni.


Az ERŐ legyen veletek!

2021. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!