Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy kedvelt titeket egy férfi de testi vonzalom nem volt a részéről és így nem lett semmi a dologból ?

Figyelt kérdés
Most nem a haverkodásra gondolok, amikor jól lehet valkivel kijönni vagy beszélgetni, hanem olyan helyzetre, amikor lelkileg egy hullámhosszon vagytok, hasonló az értékrendetek és kedvelitek egymás személyiségét tehát amikor a barátzóna szintet már meghaladja a dolog mindkét részről, és akár szerelembe is tudnátok esni. Viszont az az akadály, hogy a férfi nem érez fizikai vonzalmat. Ilyenkor van értelme várni, hogy ez megváltozik, vagy el kell engedni ? Kinek mi a tapasztalata ? Persze fordított esetben (ha a nő nem vonzódik) is érdekesek lehetnek a tapasztalatok.

2021. máj. 5. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt úgy 20éve. Volt egy fiú barátom, volt felesege is, ismertem. Egyszer kinyögte, hogy vonzódik hozzám.... köpni nyelni nem tudzam mert engem full nem érdekelt mint férfi de kiváló barát volt. Egy csókba ugyan belementem de semmi kémia nem volt részemről. Először haragudott és megsértődött, de aztán újra barátokként maradtunk.
2021. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Nincs értelme várni, nem fog megváltozni. Beszélőviszonyban maradtunk, de azóta már nem olyan a "kapcsolatun", mint volt, amíg reménykedtem, hogy több lehetek neki, mint barát.
2021. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tudnál vele úgy szexelni, hogy pontosan tudod, hogy nem kíván?
2021. máj. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme várni, nem ő az egyetlen ember.
2021. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!