Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehetne választani, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehetne választani, nők vagy férfiak szeretnétek lenni a mai világban?

Figyelt kérdés
Egy varázsütésre megváltoztathatnátok a nemeteket választható arccal és testalkattal, akkor férfiak vagy nők lennétek inkább, és miért? (Karrier, párkeresés, akármilyen szempont szóba jöhet.)

2021. máj. 7. 09:16
A kérdező szavazást indított:
nő vagyok és nő akarok maradni
nő vagyok és férfi akarok lenni
férfi vagyok és férfi akarok maradni
férfi vagyok és nő akarok lenni
51 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Egyedülálló sikeres, okos, gazdag jópasi.


N

2021. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Férfi vagyok és semmi pénzért nem lennék nő.
2021. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Ronda nő vagyok, de inkább lennék ronda férfi.
2021. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Lennék férfi. Nemhogy nem ítélnének el, még dicsőség is lenne a sok szexpartner. Akkor is, ha hazugsággal érem el, hogy lefeküdjenek velem. Karrierben és fizetésben is sokkal jobbak a lehetőségek. A nőket rengeteg hülye szabály köti, mit nem illik.
2021. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok, de következő életemben férfi szeretnék lenni. Megtapasztalni, hogy milyen a másik oldal.
2021. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Férfi vagyok, de ha újra kezdhetném nő lennék. Ezt a testet választanám, és gazdag, leszbikus nőkre vadásznék, akik eltartanának.


[link]

2021. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Sose lennék nő. Szép nőnek lenni se jó. Az, hogy könnyebben találnak párt szexre, pont kiegyenlítődik abban, hogy közben egyre inkább elértéktelenednek.
2021. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Én szeretnék saját magam maradni, én így szeretek lenni.
2021. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Lennék nő, mert sokkal könnyebb életem lenne. Férfiként most magas, vékony, helyes arcú vagyok. Ha ugyanilyen lennék nőben, azzal kb modell lehetnék már. Kifognék huszonévesen egy sikeres férfit a gyerekeim apjának.
2021. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Senior Séf ***** válasza:
90%
Férfi vagyok, akinek széppé tették az életét a nők. Hálás vagyok ezért, de a bőrükbe nem szívesen bújnék.
2021. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!