Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg nem jön be ez?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi odamegy egy számára ismeretlen lányhoz mert megtetszett neki külsőre a lány.Halottam már pár lánytól, hogy nem jön be nekik az ha csak a külsejük miatt jön oda hozzá valaki.Ez esetben akkor, hogy érdemes odamenni egy lányhoz aki külsőre tetszik de a belső tulajdonságait nem ismerem?

2021. máj. 8. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha hozzám olyan pasi jön oda, aki nekem is tetszik, és én is neki, és a srác kedves is, nem egy idióta bunkó, valamint nincs senkim és szívesen ismerkedek épp, akkor én nem küldeném el. De ezek közül valami általában nem szokott megvalósulni, szerintem emiatt lehet a gond.
2021. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Miért mennél oda (teszem hozzá kéretlenül) olyanhoz, akiről semmit se tudsz? Sokkal több értelme van közösségeken belül ismerkedni, ahol eleve mindenki nyitottabb és van közös alap is.
2021. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abban az esetben tetszene ha tetszene a fiú külsőre
2021. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

2 - ennyi erovel soha senki se ismerkedne meg senkivel mert elsore mindenki ismeretlen. Epp azert megyek oda hogy ez valtozzon


Kérdező: van akinek bejon van akinek nem.

2021. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
A többség nincs oda érte, ha idegenek leszólítják, de ha tetszel a lánynak, egyedülálló és az első benyomása pozitív, összejöhet a dolog. Szóval nem teljesen kizárt, csak elég kicsi az esélye, hogy sikerüljön így ismerkedned.
2021. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

#4

Épp ezért írtam, hogy közösségeken belül érdemes ismerkedni. Ha például ülök egy kávézóban és olvasok, majd hirtelen megjelenik valaki, hogy szeretne megismerni, mert vonzónak talál, nagy eséllyel nem lesz belőle semmi. Ha egy edzésem után jön oda az egyik csapattársam, hogy elmehetnénk kávézni, akkor nagy eséllyel igent mondok, mert egyrészt már valamennyire tudom, hogy ki ez az ember (és ő is, hogy én ki vagyok), másrészt egy közös pontunk is biztosan lesz, mégpedig az adott sport.

2021. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

6 - egy edzőtársban is meg lehet találni mi az ami mi az ami nem közös (pl zenei érdeklődés) és kávézós idegenben is, hogy mi a közös (ő is olvasta a könyvet). Ha az ember nyitott bárkivel megtalálhatja a közös pontot, ha zárkózott, senkivel sem.

Szóval ez nem a szituáción múlik hanem 1) személyiségen

2) azon, hogy mennyire tetszik a kezdeményező mert ha nem tetszik akkor lehet 15 közös pont akkor se lesz esélye, de ha nagyon tetszik akkor meg akarsz vele közös pontot találni

2021. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

A legtöbb lánynak azért nem jön be, mert maga a pasi nem jön be.

Meg sok lány tudja/hiszi magáról, hogy ronda, és nem hiszi el, hogy nem csak megdugni akarod.


Xard le mit akarnak! Menj oda!

2021. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor jön be az ilyesmi ha nekem is tetszik a pasi, és normálisan jön oda, nem vmi bunkó szöveggel.
2021. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szemezgess vele és ha úgy látod, hogy nyitott lenne az ismerkedésre, csak akkor menj oda. A lányok azt nem szeretik általában, ha semmi előjel nélkül, mondjuk miközben olvasnak vagy zenét hallgatnak, te oda mész hozzájuk ismerkedni.
2021. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!