Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tenyleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg ennyire nincs szemernyi eselyes sem egy kopasz fiunak a mai lanyoknal?

Figyelt kérdés
Van egy jo baratom az egyeteken, 24 eves es mar csak patko alakban van hatul haja, ilyenek a genjei ezert hullott ki. Na de hogy ezert szivjon a lanyoknal, szerintem ez borzalmasan igazsagtalan. Ez a fiu nagyon rendes, atlagos testalkatu de nagyon nem jokepu, de roppantul intelligens, sokkal de sokkal okosabb mint a mai 20-30 ev kozottiek nagy resze. Megsem talal part maganak, mert szerinte zavarja a lanyokat, hogy teljesen kopasz, holott errol egyaltalan nen tehet mert ez nem betegseg, csak genetika. Meg egyebkent is a legtobb kopsdz pasinak van csaja szerintem. Megneztem itt a forumon a kopaszos kerdeseket es mindenhol az volt, hogy ez nem annyira szempont a lanyoknal. Akkor o miert fogja a dolgokat arra es miert szoljsk meg a lanyok a kopaszsaga miatt es miert nem adnak neki eselyt sem ha ez nem annyira fontos?
2012. máj. 9. 20:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat a sok helyesirasi hibaert.
2012. máj. 9. 20:10
 2/11 anonim ***** válasza:

"Megneztem itt a forumon a kopaszos kerdeseket es mindenhol az volt, hogy ez nem annyira szempont a lanyoknal. Akkor o miert fogja a dolgokat arra es miert szoljsk meg a lanyok a kopaszsaga miatt es miert nem adnak neki eselyt sem ha ez nem annyira fontos?"


Lehetseges, hogy nem azoknal a lanyoknal probalkozik, akik itt irogatjak, hogy nem gaz a kopaszsag..?

2012. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hindenburg válasza:
Valószínüleg nem a kopaszodása miatt nem jön össze neki hanem a testi adottságai miatt, inkább ne keressen egy húde szép lányt, hanem egy átlagos kinézetűt akivel esetleg összejönne valami..
2012. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
O ezt a hianyossagat az intelligenciajaval probslja meg kompenzalni, de szerinte ezt nem lehet azzal, mert a legtobb 20 on eves lsnyt nem erdekli, hogy mennyire okos a pasi.
2012. máj. 9. 20:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hude szep lanyoknal probalkozik, merz tudja hogy ott nulla az eselye. De az atlag lanyoknal sem sok ugy tunik.
2012. máj. 9. 20:15
 6/11 Hindenburg válasza:
ritka az olyan lány aki, ha meglát egy pasit akkor nem a külsejét nézi meg hanem arra gondol hogy milyen intelligens lehet... szóval akkor meg azt tanácsolom hogy amit tud hozza ki a testéből.. pl: gyúrja ki magát egy normál izmos alkatúra, legyen ápolt és amellett ha még intelligens is nagy eséllyel talál egy hozzáillő lányt... persze ehhez neki is hozzá kell valamicskét tenni..
2012. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is kopaszodom, ennyire azért nem, lehet, hogy 25-30 évesen már nekem is csak ennyi hajam lesz. :D


Vagyis lenne, mert én borotválom, így egyrészt nem látszik, és hidd el, ha nem öltözöl skinheadnek, vagy nem vagy szétkokszolva, emellett pedig megvan az olyasfajta fejformád és kiállásod, akkor nagyon is bejön a lányoknak. (Tapasztalat :D )


Cask ugye elsősorban erre a kettőre gondolnak, ha kopasz férfiakat említenek. Egyvalami biztos nem lesz nekem viszont:


Amikor olyan WC-ülőke formában nő a haj hátul, ahogy az általad leírt fiúnak. Mondom, ha az zavarja, akkor borotválja le.


Írtad, hogy nem nagyon jóképű meg stb. Nem inkább a túlságosan visszahúzódók közé tartozik? Mert akkor az a probléma, nem az, hogy kopasz. Engem legalábbis sosem utasítottak el emiatt.

2012. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elallnak kisse a fulei.
2012. máj. 9. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, ha egy srác intelligens, úgyhogy igenis vannak ilyen lányok!

Egyébként meg nem csak ő szív ilyesmivel, az emberek többségének van valami handicap-je, pl. ha egy lány (vagy fiú) túlsúlyos (mert ilyen a genetikája), akkor ő is hátrányból indul. Vagy ha valamilyen bőrbetegsége van stb. Persze, ez nem vigasz a barátodnak, csak mondom, hogy ezzel nincs egyedül a világon.

2012. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A füleket meg visszább lehet varratni. És még csak nem is látszik a műtét helye.
2012. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!