Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pörgősebb együttlétekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pörgősebb együttlétekhez milyen zenei előadókat javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

pörgősebb együttlétekhez szeretnék jó kis tüzes, pörgős zenéket a párommal. Tudtok javasolni ilyet? Lehetőleg ne ilyen nyálas tini love story-s zenéket.

Köszi előre is!


33/F



2021. máj. 9. 12:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
18%
Felbach
2021. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tankcsapda.
2021. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Rammstein
2021. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Mármint vadabb dugáshoz kéne zene?
2021. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ne kőkemény rockot ha lehet, köszi.

Inkább kissé lágy, de mégis szenvedélyes zenét.

2021. máj. 9. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

(Mick Gordon) Doom Eternal OST - Meathook


Ennél prögősebbet nem tudok javasolni. Vigyázzatok hogy el ne törjön a bráner :D

2021. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Samba

Rumba

Salsa

2021. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Judas Priest, Iron Maiden, Slayer, Megadeth. Metálra dugni a legjobb.
2021. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Hát, még életemben nem hallottam a szexre azt a szinonimát, hogy pörgősebb együttlét.

Amúgy meg szerintem szexhez nem kell zene. A nyögés hangja mindenkinek egyértelmű, ilyen hangot nem adunk sehol és semmikor máskor. Inkább a hangerőt kell mérsékelni, és a lihegést erősíteni.

Most a korona betett a kapcsolatunknak (ettől még együtt vagyunk, immár 9 éves kapcsolat a miénk, csak mostanában nem tudtunk találkozni), de mi vagy valami lágy zenét szoktunk nyomatnyi YouTube-ról, esetleg Spotify-ról vagy Deezerről, vagy benyomva szoktuk hagyni a szex előtt nézett filmet a Netflixen/HBO Go-n. Ennyi.


Szerintem nem kell ezt a körítést túltolni. Legyen előtte vagy utána egy finom étkezés, egy jó film (nem egy húsdarálós-vértengeres horror, de ne is valami ultranyáltengertől túlcsorduló mézes-mázos romantika, hanem arany középút) meg persze legyen meg a kellő összhang kettőtök között, finom vacsi, gyertyafény, romantika, stb. és utána jöhet aminek jönnie kell...


Aztán ha ez mind megvan, akkor szerintem halálosan lényegtelen, hogy szex közben épp mi szól. Úgysem azzal lesztek elfoglalva...

Ha pedig netán mégis az lenne a fő kérdés, nos, akkor azt a szexet ott ette meg a fene, az egyikőtöknek sem jó. Szex közben annyira a másik igényeire meg önmaga beleadására, a hormonokra figyel az ember, hogy velem pl. már az is előfordult, hogy épp akkor telefonált a főnököm, és az ő hívását se vettem észre. (Nem tartozik senkire, de egyébként nem lett következménye, utána lefürödtünk, és visszahívtam.)

2021. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!