Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiatal lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiatal lányok, akik harmincas pasira buknak? Nőket kérdezek. Miért jönnek be az idősebb pasik? FF.

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy mennyire fiatalra gondolsz.
2021. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
#1 vagyok. Azért, írok mert vagy 5-en írtak rám csak a válaszom miatt. Nem azért, válaszoltam a kérdésre, hogy rám írkáljanak. Nem áll szándékomban ismerkedni. Megértéseteket köszönöm!
2021. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Őket találják vonzónak. Te miért vonzódsz bizonyos korosztályhoz, nőkhöz?
2021. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszerű a válasz. Köszi. De miért vonzó? S lányokat kérdeztem.
2021. máj. 13. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Vonzó lehet a szexuális tapasztalata miatt, vagy mert van pénze, tekintélye, egizstenciája, vagy mert érzelmileg érett, esetleg tetszik, hogy öregebb 'több nővel volt dolga', mondjuk ilyenek
2021. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
persze azok a férfiak akik már húszas éveik elején vagy közepén 30+ nak néznek ki , azokra buknak a nők..
2021. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert van szexualis kulturájuk, nem gyerekek, komolyak, es nem utolsó sorban van egszisztenciajuk.

Ezen tulajdonságok hianyaban, nem igazán tudok felnezni egy ferfira.

2021. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!