Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit egy foglalt pasinál?

Figyelt kérdés
Fiatalabb vagyok nála, nem tudunk egymásról sok mindent, alig beszéltünk pár mondatot. De mostanában sokat összenézünk és ilyenkor rám mosolyog, vagy ha van valami oka rá akkor viccelődik velem és szintén nagyon mosolyog.
2021. máj. 10. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy foglalt nem pont jelenti azt hogy nem vonzódik hozzád. Csak vigyázz nehogy megégesd magad. Még akkor is ha félreérthetetlen jeleket küld egy foglalt pasival nem nagyon érdemes kezdeni.
2021. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Dugna.
2021. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%
1.-re ne hallgass! Ha kell, menj rá!
2021. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vonzodik hozzam szerinted ?
2021. máj. 10. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még semmi, ne éld bele magad, ritkán van az ilyennek jó vége.
2021. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Én viccelődök a kolléganőkkel, kedves vagyok, de nem feltétlenül azért, hogy megfektessem őket. Ha hozzád máshogy viszonyul, mint a többi kolléganőhöz, esetleg jrlenthet valamit. Esetleg.

Annak viszont ritkán van jó vége, ha foglalt férfira mész rá.

2021. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Jaj kislány, te még szeretőnek is gyenge vagy.

Ilyenek bőgik tele a kispárnájukat éjjelente, mert a nős pasi úgy nézett, hogy látta rajta szerelmes...


Tudod a szeretői viszonyhoz is kell egy kisebb agykapacitás.

2021. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 Tobb sebbol is verzik amit leirtal. De nem megyek bele inkabb, nem er annyit, mar csak a stilusod miatt sem.
2021. máj. 10. 23:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez munkahelyi dolog? Honnan tudod hogy foglalt? Hogyan viccelődik?
2021. máj. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon is akar de foglalt és várja a zöld utat!
2021. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!