Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért visel meg, ha elutasítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel meg, ha elutasítok valakit?

Figyelt kérdés

Nem úgy gondolom, hogy a bárban egy jött-mentet, hanem akit annál kicsit jobban ismerek. Most pl egy barátom barátjáról van szó. Aranyos srác, de nem az esetem és egyáltalán nem hozzám való, de tökre szarul érzem magam, hogy elutasítom. Nagyon próbálkozik, megminden és olyan bunkó beképzeltnek érzem magam, amiért nem élek ezzel a lehetőséggel :(

18/l


2021. máj. 11. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert jó lelkű vagy. Nincs ezzel gond.
2021. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Van lelked és fiatal vagy még.

Idővel mindkettő megkopik.


Nem kell mindenkivel összejönni, akinek tetszel, legyél korrekt, ne játssz velük, meg kell tanulni nemet is mondani.

2021. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert aterzed, neked is milyen rosszul esne az o helyeben, mikozben ez van, nem adakozhatsz magadbol.
2021. máj. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy nagyon pozitív dolog, és hidd el, hogy ezt azok is méltányolják, akiket elutasítasz.

Nekem a nagy viszonzatlan szerelmem, egy srác éppen ilyen empatikus volt, mint Te. Elutasított, nem is tehetett volna mást, de amennyire csak tőle telt, igyekezett nem megbántani és a lehető legtöbbet tenni értem az adott szituációban, hogy ne sérüljek miatta.

Örökre hálás leszek neki ezért, és mindig szeretettel fogok rá gondolni.

Hihetetlen sokat számít az együttérzés.

2021. máj. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Mert empatikus vagy, ami manapság mindenkire bőven ráférne, de kb senkiben sincs. Jó tulajdonság. Én 32 vagyok màr, de bennem nem kopott meg kicsit sem, sőt felerősödött, mert mert több mindent tapasztaltam meg, mint 20 évesen, ezért több mindent tudok átérezni, amit régebben nem.

Maradj ilyen, ha tudsz! Így tehetsz másokért a legtöbbet. Hálásak lesznek érte.

2021. máj. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Semmi baj ha ilyen érzésed van. Csak ne menj túlzásba. Én egyszer hülye voltam és mivel nem akartam megbántani összejöttem vele. Na most én vele voltam úgy hogy be se jött, ő meg az elején örült, hogy megkaphatott de utána ő is érezte hogy én nem tudom úgy viszonozni az érzéseit. És így húztam el egy elutasítást 4 hónapon keresztül. Jó persze közben volt minden de a lényeg hogy egyből el kellett volna utasítanom.
2021. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs önbecsülésed és háttérbe szoritod magad.

"amiért nem élek ezzel a lehetőséggel"

Nem kell minden "lehetoseggel' élni. Ha nem érzed a vonzalmat, akkor lelkiismeret furdalás nélkül nemet kell mondanod. Bajod lesz ebből később is. Nem fogsz tudni nemet mondani és rossz kapcsolatból kilépni, főleg ha érzelmeit is vannak.

2021. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!