Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek milyen a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek milyen a jó kisuárzás a lányoknál? Mi az, amit először megnéztek egy lányon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az arca és hogy mosolygós-e. És a fogsora.
2010. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Arc, mell, fenék (egyesek fordítva)

meg ezeknek az arányossága... Pl kis mellhez a nagy fenék... érted.

Tehát úgy arc-haj-hajszín, ezen a részen nekem egyből látszik ki mennyit ad magára.

Mell, mert fiú vagyok :D

Fenék, - || -

2010. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
lány vok,de szerintem az összkép.mert lehet valaki nagyon szép ha a teste nem tetszik neki illetve fordítva.bár tény h. a kisugárzás alapból az arcra vonatkozik.szóval erre nagyon márt nem lehet írni
2010. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és ha nincs nagy mellem, jó fenekem, már nem is kellek?
2010. aug. 23. 17:21
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező


A férfiak nem sokat agyalognak ilyen kisugárzáson meg ilyeneken, nekik a külső a fontos, arra indulnak be, nekik az a legfontosabb.

Nekem a jó popsi, mell, bájos arc. Legtöbb férfinél ez a lényeg.

2010. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi aválaszokat, bár még jöhet vélemény.

Utolsó:igen, sajonos ez az igazság, én is észrevettem már, de nem tehetek arról, hogy milyen arcot, mellett, alakot, feneket, stb.. kaptam. :S Sajnálom, hogy kevés az olyan pasi akinek nem ez a lényeg, hanem, ami igazából vagyok...

2010. aug. 23. 17:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó vagyok,


sajnos ez ösztönös a férfiaknál. A legtöbb lány is kiszórja az alacsonyabb, csúnyább férfiakat a rostán, ugyanúgy, mint a férfiak azt, aki nekik nem tetszik. Gondolom te is azért válogatsz a férfiak között külső alapján. Tehát az valamilyen szinten érthető, hogy az embernek kívánnia kell az illetőt, akivel van, mert különben nem szerelem van, hanem barátság... ezért nem igazán lehet hibáztatni férfiakat.

2010. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát persze, nyílván,mindenki ilyen, hisz először a külsőt látjuk, ha alacsony, pattanásos, kövér, akkor nem épp vonzódunk hozzá, ebben teljesen egyetértek. De akkor is, a csőnyább embereknek már az esélyük egyre kisebb.:(
2010. aug. 23. 17:55
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó vagyok


azért mondok valamit. Én rengeteg nem éppen szép lányt látok az utcán, akik nem egyszer ducik is, pattanásosak, nem egyszer rondák, és sokszor jókiállású, helyes barátjuk van. Múltkor a vonaton láttam két ilyen párt, és az egyik ölelgette, a másik folyamatosan puszilgatta a nem túl szép barátnőjét...

Szóval szerintem a nem szép lányoknak még mindig több esélyük van arra, hogy egy nekik tetsző férfit találjanak, mint a csúnyább, alacsony férfiaknak.

2010. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Lány vagyok, de egyet így is elmondok neked. Ezt jól jegyezd meg!


NINCS OLYAN, H CSÚNYA VAGY SZÉP! EZ MINDENKINÉL MÁST JELENT. HISZEN AMI NEKED FEKETE, AZ LEHET MÁSNAK FEHÉR!


És lehet, h szerinted nem vagy olyan jó nő, de valakinek igenis az leszel! :)

De a legfontosabb, h el tudd fogadni magad, és szeresd magad.


PL: én. Nem vagyok egy hűdejó nő. Viszont!

Dolgozom a testemen, azokon a részeken amiket nem szeretek, és így mindjárt jobban érzem magam, mert tudom, h egyre jobb leszek.


És ezeknek a dolgoknak a legtöbb része fejben dől el.

Onnan ered minden, h kudarcot vallasz-e, vagy sikeres leszel.

Ha pozitívan állsz a dolgokhoz, és boldog leszel, ezt észre fogják venni a kisugárzásodon is, és akkor majd egyből megfigyelheted, h kicsit rózsaszínebb minden, és ezt a pasik sem fpgják figyelmen kívül hagyni.


És a legtöbb pasinak fontosabb az, h el lehessen lenni remekül a lánnyal, jól lehessen vele beszélgetni, vidám legyen, minthogy pár mérettel nagyobb a feneke, vagy kicsi a melle.

Ez a fontos. Persze emelett ne hanyagold el a tested ápolásást sem, de először lelkiekben kell erre rákészülni.


Sok sikert!

Remélem segítettem. :)

18L

2010. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!