Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha megnéztek utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha megnéztek utcán egy pasit, az milyen pasi szokott lenni?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen olyan aki bejön vagy másokat is megnéztek mielőtt eldöntitek hogy bejön e valaki? illetve csak a nagyon jóképű pasikat nézitek meg vagy a kevésbé jó pasikat is? Mi lenne ha utcán a kevésbé jó pasi közül leszólítana valaki? Díjaznátok vagy nem? Ha látszódna rajta hogy kicsit zavarban van, és idegesek azt hogy reagálnátok le? Elküldenétek?

Illetve az ha zenét hallgattok az zavarna ha akkor szólítana le valaki(manapság már mindenki zenét hallgat utcán :S )

Pár egyszerű kérdés, remélem nem kérdeztem sokat :D


2011. szept. 28. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

1.,attól függ,milyen pasi jön velünk szembe az utcán.

2.,nyilván először látni kell az illető paramétereit,aztán döntöm el,hogy bejön-e.Vakok nem tudom hogy oldájk meg.

3.,kevésbé jó pasikat is megnézem.

4.,volt már rá példa,még életbe van.

5.,díjaznám,miért ne? külső,csak felszín.

6.,sehogy..

7.,nem.

8.,az a bunkóság.

egyéb kérdés?

20l

2011. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"8.,az a bunkóság."


Rohadt nehéz visszatekerni egy mp3 számot ugye?:D Bunkó? Hát nem halok meg, ha lebunkóznak:) De csak nyugodtan legyél magad világában, majd így ütlek el autóval;) Te foglalkozol a saját mp3-al, ne hogy valaki vagy valami megzavarjon benne:)

2011. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
8. már mint ki részéről? :S
2011. szept. 28. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan pasikat szoktam megnézni, akiknek nagyon erős a kisugárzásuk, ekkor lehetnek nem túl jóképűek is, attól még szexinek számítanak, nem bírom levenni róluk a szemem (sajnos ilyen kevés van).

Alapból a magas, széles vállú, izmos (nem kigyúrt, inkább vékony-szálkás vagy nagyobb darab (nem mackós) pasikat, akiknek "használt" izmuk van, nem pedig kondiban kigyúrt), zöld/kék szemű, nagy orrú (valamiért bejön a nagy, egyenes orr:D), általában rocker stílusú vagy rasztahajú vagy klasszikus (bőrcipő, farmer, zakó, ing) férfiakat. Fontos hogy ápolt legyen a keze, bőre, figai.

Általában senkitől sem díjazom, hogy leszólítson utcán, csak ha már előtte szemeztünk, értelemszerűen ezt csak olyannal csinálom aki tetszik, tehát ő bármikor leszólíthat. Ha zavarban lenne, nem zavarna, bár attól függ mennyire. Egy szintig nagyon aranyos tud lenni, de minden nő a "férfiállatokra" bukik, szóval érdemes gyakorolni picit tükör előtt:)

Ha olyan szólít le aki nem tetszik, udvariasan közlöm vele, hogy sietek, barátom van (akkor is ha nem igaz, van akit csak ezzel lehet "lelőni", mert nagyon nyomul), ilyesmi. De amíg nem bunkó velem, és megvan a minimális tisztelet felém (nem hellócicázik, stb), addig én is ugyanilyen vagyok vele.

Ha zenét hallgatok nem szeretem ha bárki hozzám szól, mert általában akkor hallgatok zenét, ha antiszoc állapotban vagyok, és nem vagyok kíváncsi senkire (persze ezt az illető nem tudhatja, ha udvarias nem harapom le a fejét).

20/L

2011. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:37

:D buta vagy..

nem szoktam zenét hallgatni az utcán,légy nagyon erős ;)

de akkor is bunkóságnak tartom.bocs,majd elnézést kérek a véleményemért :D vicc

20l

2011. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan:) Jobb bunkónak lenni mint beképzeltnek;)
2011. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tény :)

de itt senki sem beképzelt.

20l

2011. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 I.need.it*-* válasza:
hát általában azokat szoktam akik tetszenek de a "kevésbé" jó pasikat (akik nekem azok) .. rájuk is ránézek , főleg h vissza nézzenek :D hát engem még senkise szólított le xd Biztos nem küldeném el .. beszélgetnénk azt meglátom.. ^^
2013. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!