Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeretitek és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeretitek és hogyan szoktátok csókolni a nyakat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azt rosszul is csinálni?

Szerintem az mindenhogy jó xDxDxD

Vagy lágy... érzéki puszi... vagy esetleg... az sem rossz, ha néha érzem a nyelvét... :$

Vagy ha oan vadabb hangulatban vagytok.. próbáld meg kiszívni... :D az is naon jó...:P vagy csak lágyan harapdáld... hjujj... :$

2010. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
szájjal
2010. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Apró puszik a fülemtől a kulcscsontomig! *-* Imádom!
2010. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A baratomat nagyon csiklandozza, igy vagy hirtelen ha elforditja fejet letamadom s finoman harabdalom s csokolgatom. Vagy egyszeruen megfogom a fejet es elforditom ugy hogy tudjam a nyakanal kenyeztetni. Tudom hogy nagyon szereti, csak neha nem birja annyira csikizi es razza a hideg.

En csak akkor szeretem ha hatul harapdalja a nyakam. Engem egyfolytaban raz a hideg es rangatozok.. sot, meg nyook es visibalok is, annyira jo.

2010. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
harapdalom*
2010. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a barátom puszilgatta és az ajkát végighúzogatta a nyakamon.remegtem olyan jó volt.
2010. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Mindenhogy jó csak ne szívják ki a nyakam.Nem szeretem,soha nem is szerettem és gáznak tartom főleg ha mutogatják is.:)

De szerintem inkább a fiatalok (saját korosztályom is persze) körében elterjedt.

17/L

2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet rosszul csinálni!! Oo

Amikor az arcod fele, és a nyakad alatt is nyálas leszel, rájössz, hogy lehet azt b*szott szar módon csinálni. :(

2010. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Macii ***** válasza:
100%

Mikor megvolt a bnőm, olyan lágyan, érzékien finoman puszilgattam, ahogy csak tudtam néha bevettem a nyelvemet is. Nyaktól kulcscsontig, akár a mellig. Sok nő imádja:)

Mondjuk nekem a bnőm érdeke a legfontosabb :)

17/f

2010. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!