Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom egy hónap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy hónap múlva lesz 27 éves. Milyen ajándékot vehetnék neki?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyunk együtt, én eddig tortát, csokit, étterem meghívást kaptam tőle,amikor olyan alkalom volt. Szereti a horgászatot, de már van vagy 20 botja (szóval ez így nem játszik) és a Dragon Ball-ért is odáig van.

Névnapjára telefontokot adtam.

Fogalmam sincs mit ajándékozhatnék neki.



2021. máj. 14. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Pun*it 😍

-.-

2021. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csinálj neki egy tálca sütit, majd amikor megérkezik, mutasd neki, majd vezesd oda a kanapéhoz, tedd félre a tálcát, mondd hogy ezt majd később ;) aztán vesd neki a kanapénak, kösd fel a hajad, térdelj le elé és mondd hogy csak dőlj hátra és élvezd a kényeztetést szülinapos ;) aztán bőnyállal kezd el leápolni, eleinte lassan cukkolóan, puszikkal, aztán ahogy szeretnétek.


Ja meg ing.

Vegyél inget, nacit nehezebb választani mert manapság sok szar szabású van. Az ing mindig bejövős tud lenni, de ne olyan irodai, hanem laza nyári ing.

Ha tudod a lábméretét, cipőt is vehetsz, max visszaviszitek ha nem jó valami, számlát tartsd meg!

2021. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!