Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves férfinak milyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfinak milyen jó ajándékok vannak?

Figyelt kérdés
Szereti a kézzel készített dolgokat, szeret inni(haha), és rappelget. Már ismerjük egymást egy pár éve. Barátnőm szerint bejövök neki, bár szerintem nem. Én úgy szeretem őt, mint egy barát. Szeretnék valami jó ajándékot adni neki. Tudtok ötleteket? Ha kézzel készített dolgokat mondanátok, annak külön örülnék. Köszönöm! :)
2014. dec. 18. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Kovácsolj neki egy hatalmas aranyláncot azzal a felirattal hogy "jejja a pia fia én vagyok, mindent mi folyik aztat megihatom"
2014. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!