Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt egyes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt egyes nők?

Figyelt kérdés
Párom egyik exe időnként felbukkan. Ezt úgy kell érteni, hogy teljesen random ráír páromra, hogy találkozhatnának. Ő azt mondja, hogy nem kell vele foglalkozni, hiszen nagyon ritkán max. évente 1x, ír rá a csaj, egyébként nem keresi, és ő amúgy se válaszol neki. De engem akkor is nagyon bosszant, hogy amikor tudja hogy párom családos ember, van 2 gyerekünk, akkor mi a fenének írogat neki.

2021. máj. 16. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az a kérdés, miért nincs letiltva a csaj?
2021. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha rendszeresen felbukkan, és még mindig nincs letiltva mindenhol, én nem vennék rá mérget, hogy nem válaszol a férjed. Azzal viselkedik így az ember, akiről tudja, hogy bármikor előveheti, vevő egy alkalomra. Akit rendszeresen ignorálnak, az nem fog feleslegesen tornázni.
2021. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha évente 1x keresi, akkor simán tekinthető ártalmatlannak a megkeresése és csak érdekli mi van vele/veletek. Nem értem, évi 1 írásért miért kellene letiltani. Ha a párod nem kíváncsi rá, akkor írja meg neki 1x,aztán majd abbahagyja. Nekem is van 1 olyan exem, aki már 9 éve évente kb 2x rámír, hogy miújság és van-e kedvem meginni valamit,beszélgetni. Eszembe nem jutott volna emiatt letiltani. Míg volt párom, addit persze a találkozót elutasítottam, mert nem tartottam volna korrektnek, de váltottunk írásban 1-2 mondatot és ennyi.
2021. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Le van tiltva, Huawei márkájú mobilja van páromnak, ez a telefon azt csinálja, hogy feketelistára teszi a letiltott ember számát. Nem jelez a telefon, amikor olyan embertől jön üzenete akitől nem akar kapni. De marad egy értesítés a telefonján, hogy volt egy üzenete. Amit utána el tud olvasni, a blokkolt üzenetek között megmarad.
2021. máj. 16. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérd meg a párodat, hogy tiltsa le! Addig ez nem lesz jobb, és a végén nagy veszekedés fog kerekedni belőle. Ez így csak rosszabb lesz, ha nem tiltja le.
2021. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Én úgy érzem, hogy minden ember, aki valaha bárhogy belekerült az életedbe, az az életed része és azzal kötelességed kapcsolatot tartani.

De persze vannak, akik ez elől elzárkóznak és vannak, akik méltatlanná váltak rá, ők kiesnek ebből.

2021. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

"azzal kötelességed kapcsolatot tartani"


ŐŐ nem..

2021. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Kötelesség meg egy nagy lóf...ülét. Azt.


Természetesen legszívesebben neki esnék annak a rybancnak, kitépném az összes haját minimum...

Dehát hatásosabb az hogy látja mennyire nem érdekli a kutyát se, le is tiltotta a férjed stb.


Esetleg én még a helyében írnék a csajnak annyit, hogy innentől le van tiltva, innentől ha nem áll le fel lesz jelentve zaklatásért.

2021. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!