Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a francba csinálják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba csinálják azt egyes csajok, h nagyon sok pasinak bejönnek, miközben nem is a legszebbek, és a jellemük se valami extra?

Figyelt kérdés

komkrét pl. a csaj alacsony, az alakja se a legjobb(kicsit vastag), nagy a segge, alig van melle, fura formájú a feje, sokszor bunkó, és még az önbizalom sem stimmel mert rondának és szarnak látja magát. de mégis sok mindenkinek bejön


ja és leszögezném, nem az irigykedő barátnő vagyok(még csak csaj se vagyok:D), csak van ilyen lány ismerősöm és nem értem, de az a durva h még őszintén megvallva nekem is tetszik:D


2011. dec. 26. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos a viselkedése, kisugárzása stb. miatt.
2011. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
se ha még magát is szarnak tartja, h lehet ilyen jó kisugárzása? vmit nagyon tudhat:D
2011. dec. 26. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha neked is tetszik, akkor felteszem a kérdést:

Neked mi tetszik benne?

2011. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt már magamnak is feltettem, de nem jöttem rá. egyszerűen nem tudom megmondani:S
2011. dec. 26. 12:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Hány éves az a lány?

És egyébként csak "rondácska" (fura arc, ducibb, ...) vagy igénytelen is? (büdös, zsíros haj, ápolatlan arc.. ilyenek) ert a kettő közt nagy a különbség. Valaki "rondaságába" (hogy így fogalmazzak :D) bele lehet szeretni, de igénytelenségébe nem.

2011. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Képet tennél fel?
2011. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 problem?:D ***** válasza:
ÉN is igy voltam a csaj osztálytársammal,sőt beleszerettem,a személyisége fogott meg leginkább,és hogy mennyire könnyen lehet mindig mindenről dumálni vele,és milyen jó barát,megbizunk egymásban..Sajnos ennek a jó barátságnak vége lett:S
2011. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
képet nem mutatok, #5-ös lehet valami abban amit mondasz, nagyon is igényes magára
2011. dec. 26. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a feromonok is közrejátszhatnak.
2011. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezt én sem igazán értem. Valamit tudhat a csaj,amivel mindenkit magához vonz. Érdekes,mondjuk örülnék ha rám nyomulna legalább egyvalaki :D
2011. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!