Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » T i mit szólná tok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T i mit szólná tok ha a férjetek az mondaná hogy gyerek után nem megy veletek sehova?

Figyelt kérdés
A gyerekvállalás kapcsán szóba került hogyan kellene szervezni az életünket gyerek után. Amikor azt kérdeztem meg hogyan tudnánk kettesben programokra elmenni nagyon ideges lett. Azt mondta ő biztos nem jön velem sehova kettesben. Amikor megkérdeztem miért teljesen ideges lett és azt mondta hogy ő senkinek nem fogja lepasszolni a gyerekét és most kell kiélnünk magunkat. Ha én annyira menni akarok bulizni akkor menjek de ő biztos otthon marad vigyázni a gyerekre.

2021. máj. 16. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Örülj neki, hogy ilyen gyerekcentrikus a férjed.
2021. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Atyaég, meggondolnám én ezt a gyerekszülést.
2021. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem gyerekcentrikus, ez a fszság.


Így lesz anya és apa, azt csá

2021. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
És hova akarsz mászkálni a gyerek nélkül? Diszkóba?
2021. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen, akár oda is. Kocsmába, étterembe, táncolni, operába, színházba, haverokhoz bográcsozni és inni, kozmetikushoz, fodrászhoz, edzőterembe, ruhátvenni, barátnőkkel koktélozni..


Ezek teljesen normális dolgok, én sem vállalnék vele gyereket!

2021. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért kéne CSAK anya és apa szerepbe bújni, és kettesben a gyerek születése után sehová csak FÉRFI ÉS NŐ mivoltában elmenni a párnak?

Erre ment rá a házasságom. Voltam én és a gyerekek, néha csak apa és a gyerekek, és külön utakon kezdtünk el járni. Így lehet ám felkelni úgy egy reggel, hogy fingod sincs, ki az aki melletted horkol, és miért van még itt.


Ha ezt egy pasi panaszkodja, hogy a párja csak a gyerek, akkor szegény férfi, ősanya a párja, és ez nem állapot... Ha egy leendő anya akad fent ezen, akkor pedig jó, hogy nem olvastuk még itt, hogy felelőtlen, minek neki gyerek...

2021. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért elgondolkodnék rajta, hogy miért gondolja befejezettnek a kettőnk PÁRkapcsolatát azzal, hogy családdá váltunk. Meg úgy általában a baráti körünket akkor rakjuk parkolópályára, amíg a gyerekek ki nem repülnek, vagy mégis hogy gondolja? Az élet nem áll meg attól még, mert gyereke van valakinek, persze alkalmazkodik és változtat egy csomó mindenen, de attól még ha arra van igénye a párnak, hogy közösen elmenjenek mondjuk egy évfordulós vacsorára vagy csak kicsit kimozduljanak egy hétvégére, az nem ördögtől való, ellenben nagyon is fontos, hogy ők továbbra is párként tudjanak funkcionálni.
2021. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Na, hát akkor most örülj neki, hogy volt annyi eszetek, hogy előre beszélgessetek ilyenekről, így még időben kiderült, hogy gyökér módon áll hozzá, és a gyerekvállalást követően téged le fog szarni. Így nem az eleinte csak boldogtalan házas, később egyedülálló anyukák táborát fogod erősíteni, hanem még most elköszönhetsz szépen tőle, és kereshetsz egy normális faszit, akinek majd szülsz. Mert ennek nem kéne.
2021. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
egy ilyennek nem szulnek gyereket, az tuti.
2021. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Nos, aki azt írja itt hogy örülj neki, meg hogy mit akarsz diszkózni...?


hát ők azok akik kvázi sosem éltak, és gyorsan anyák lettek, hogy ezt elmondhassák és ne tűnjön fel nekik se annyira, hogy ez milyen gáz.


Kérdező ilyen embernek szülsz megbánod. Egy család az család, de egy párkapcsolat ha megszűnik benne, már csak két szülő lesz gyerekkel.

Igenis nemcsak, hogy jár a lazítás, de kell is menni, mert azon kapod magad, hogy még a másik keresztnevét is elfelejted és már csak apának hívod.


Gááz!

2021. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!