Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik megsértődnétek, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik megsértődnétek, ha a nő szóvátenné a sörhasatok?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és sajnos nem figyeltem oda és sörhasam lett. A csajnak küldtem egész alakos képet, de ott nem látszott a hasam. Ő pedig szóvátette, hogy nem erre számított. Bevallom nagyon rosszul esett, nem esett jól.
2021. máj. 16. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem esik jól, akkor emeld fel a segged, menj el kocogni, és felülésezni!
2021. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%

Milliószor előfordult, hogy randin nem olyan előnyös volt a lány külseje, mint fényképen. Nem 10 évvel ezelőtti képet küldtél magadról, akkor mit pattog?

Én megmondanám, hogy viszontlátásra, keress kockahasút magadnak. Kérdező, te találni fogsz rengeteg nőt, akinek ez teljesen mindegy lesz.

Mondom ezt úgy, hogy nincs sörhasam.

2021. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

"akkor mit pattog"


Azért "pattog", mert átb*szta. Olyan képet küldött, amin még nem volt kövér, élőben meg már az volt.

2021. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Átverted a képpel. Játssz tiszta lapokkal!
2021. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Engem is zavarna, én is szóvá tettem volna. Ha nem bunkón mondta, akkor ezen nincs mit megsértődni, mert ez saját bevallásod szerint is tény. Ebből csak arra tudok következtetni, hogy valójában nem a csaj beszólása zavart, hanem maga a sörhasad. Az ellen meg lehet tenni, nem kell a csaja kenni, nem ő tehet róla.
2021. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Olyan képet kellett volna küldened, ami a valóságnak megfelel. Tehát amin látszik a sörhasad. Akkor megkímélted volna magad is ettől, meg a lányt is.
2021. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Igen, a kifejezés miatt, mivel sosem ittam sört, undorodom tőle még a szagától is.


De amúgy nem érdekel ha lekövérez, mert igaz, csak ilyen kifejezéseket ne használjon (+ még olyanokat se, hogy zsíragy vagy disznó)


Képből meg a valóságot kell küldeni. Aztán reménykedni, hogy pont belenyúltál a millióból egybe akit ez nem zavar, vagy még be is jön neki. Na, ha ilyen történik, akkor az olyan szerencse lesz, mint mikor valaki megnyeri a lottó ötöst. Hasonló a nyerési arány.

2021. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

Amatőr.


Simán vissza kellett volna vágnod, hogy én meg nagyobb mellekre, de én legalább nem szóltam, de tudod mit, majd szólj, ha növesztettél emlőt, én meg addig ledobom a belet!

2021. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

"Simán vissza kellett volna vágnod, hogy én meg nagyobb mellekre, de én legalább nem szóltam, de tudod mit, majd szólj, ha növesztettél emlőt, én meg addig ledobom a belet!"


A következő kérdéshez meg beírod, hogy nem érted miért a gúnárállúakat szeretik a nők, mikor te legalább kedves-aranyos-rendes pasi vagy.

2021. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Jól értem, hogy ezek után még neked volt pofád megsértődni? Nem vagy semmi.. dagadt és arrogáns, verhetetlen kombó :D
2021. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!