Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom főnöke felhívott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom főnöke felhívott, hogy ki fogja rúgni a párom ha nem csinálok valamit ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, a párom akivel 4 éve élünk együtt a szomszédunknak dolgozik mint vagyonőr. Ma reggel a párom főnöke felhívott, hogy párom a munkahelyén össze vissza hazudozik magáról, hogy neki mennyi pénze van stb. és dicsekszik az összes munkatársának hogy nekünk rolex óránk van stb. a szülei milyen gazdagok és mennyi pénzük van (ez egyáltalán nem igaz) és a cégnél már állítólag amit őriz mindenki rajta röhög hogy ha ilyen sok pénzünk van akkor minek dolgozik itt minimálbérért. A főnökét ugye én is ismerem mert a szomszédunk, és felhívott idegesen hogy miket tudott meg ég az egész vagyonőri cég a párom miatt a gyárnál amit őriznek. Azt mondta nekem a főnöke hogy csak rám való tekintettel nem rúgja ki, és hogy én csináljak vele valamit mert különben el fogja küldeni. Közben nekem párom már olyanokat mond hogy annyira elégdettek vele a munkahelyén hogy lassan kisfőnök lesz stb. Össze vagyok zavarodva ti mit tennétek? Úgy érzem magam mint aki kapott egy vödör hideg zuhanyt, hogyan beszélgessek el erről vele? Egyáltalán ez tényleg az én dolgom lenne hogy "rázzam gatyába"? egy felnőtt embert

#munka,kapcsolat,
2021. máj. 17. 10:30
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja és azt le hagytam hogy párom nagyon szegény családból jön, úgymond én segítettem neki hogy jobb körülmények között éljünk együtt.
2021. máj. 17. 10:32
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
mondjuk ha a munkajat jol elvegzi es megbizhato, akkor nem hinnem, hogy csak azert kirugathatja, mert hulyesgeket beszel. egyebkent ha tenyleg igaz, amit a fonoke mond, az nagyon szanalmas, en ilyen ostoba emberrel nem tudnek egyutt lenni.
2021. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Csak ezekről én sem tudtam... nem tudom mit lépjek
2021. máj. 17. 10:38
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha minden hazudozót kirugnának...

Nem sokan dolgoznának ebben a világban.

Üres parlamentek..

2021. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Én dolgoztam anno egy irodaházban recepción, ott is volt egy ilyen biztonsági őr. És igen, őt kirúgták, mert mindenkinek elege lett belőle.


Nem tudom mit tennék a helyedben, mert szerencsére sosem voltam ilyen helyzetben, de képtelen lennék olyasvalakivel együtt lenni, aki ennyire primitív és ostoba és folyamatosan égne miatta a pofám.


Eleve rühellem a hazugság minden formáját, pláne a kisebbségi komplexusból fakadó nagyotmondást. Szóval én a helyedben nem szépítenék, elmondanám neki az egészet és azt is, hogy neked is kamuzik.


Meg ilyenkor felmerül a kérdés, hogy NEKED mi másban hazudhat még...

2021. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló ne is mond... én is ezt kérdezem magamtól hogy miről nem tudhatok még....
2021. máj. 17. 10:49
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Én kertelés nélkül szembesíteném a hazugságokkal és figyelném a reakcióját. Ha tényleg hazudozott (márpedig a főnökének semmi érdeke hazudni erről, még így is jó fej volt) akkor én egy életre kiábrándulnék. Azt viszont már neked kell eldöntened, hogy hogyan fogsz erre reagálni, de csak akkor adj neki esélyt ha hajlandó ezt szakemberrel kezeltetni, ugyanis ez már nem az a kategória, hogy képes lenne magától leállni.
2021. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
2, tudod az egesz céget égeti le. És igenis felmerül hogy mrnnyire megbízható, mennyire végzi jól a munkáját ha folyton hazudik, nagyzol. Elég sok ember keres munkát, miért ne vennének fel olyat aki szintén normalisan elvégzi és nem égő?
2021. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
mondd el azt, amit ide leírtál. Ennyi.
2021. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És ha szólnék az anyjának? Vagy ez az én dolgom hogy tegyek egy felnőtt férfi embert rendbe?
2021. máj. 17. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!