Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol talalkozzak a csajjal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalkozzak a csajjal ha nem akarom megszegni a dietam? :D

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2021. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen diétán vagy? Milyen konyhát, stílust szeretsz, mit tudsz a lányról..
2021. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát versenyre készülök, szóval relatív egyoldalú az etrendem ebben a fázisban már, de lenne itt ez a tali.

Szoval ilyen megiszunk egy pohár alkoholt nem játszik.

Max mondjuk kave üresen 😂

2021. máj. 17. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol. Megmondod neki, hogy xy diétán vagy, ezért csak z-t fogyasztasz
2021. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyszerűen tisztázd le, és szervezz nem evős programot és mondd, hogy egyen. Ha téged nem zavar, hogy duplacsokis lattet kér pl, akkor kávézni is beülhettek.
2021. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el egy kilátóhoz, vidd el falat mászni, üljenek be egy teázóba, nézzetek meg egy arborétumot. Nem kötelező enni.
2021. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell alkoholt inni első randin. Beültök egy teázóba / kávézóba, vagy akár bárba, te kérsz egy ásványvizet vagy egy üres kávét... úgysem arról fogtok dumálni, ki mit iszik.


De ha biztosra akarsz menni, és kilőve bármiféle vendéglátóipari egység, most már azért megnyitottak másféle randihelyszínek is, pl. élményfestés, mozi, színház. És lehet sétálni, kirándulni is menni, visszajön a jó idő hamar.

2021. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igazit keresed, akkor úgyis a diétáiddal és egyéb bogaraiddal együtt kell elfogadnia :D Egyébként meg nem feltétlenül kell enni, menjetek sétálni, aztán ha szembejön egy árus és meghívod fagyira, kávéra, és kér is, te nem fogyasztasz vagy iszod üresen vagy iszol egy pohár vizet. Bár én nőként ezeket a meghívásokat sosem hiányolom, pláne, hogy én is diétázom, csak sajnos nem sport miatt, de sosem volt ebből problémám ismerkedésnél, lehet kaja-pia nélkül is beszélgetni és andalogni.
2021. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Sehol, ki fog röhögni.
2021. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ittam alkoholt randin.

Bár amúgy sem iszok alkoholt. :)

2021. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!