Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bizonygattatja velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonygattatja velem azt hogy nem fogom elhagyni soha, nem átmenetileg tervezem vele lenni, miközben meg sem kér?

Figyelt kérdés

Es nem csak ez.

De a kapcaolatunk java része joformán arrol szól hogy bizonygatnom kell neki, hol ezt hol azt, hogy a szándékaim tiszták, nem használom őt ki, meg stb.


Mikozben egy szoval nem mondja forditva nekem azt hogy ő hosszu tàvon tervezne velem, komolyan gondolkodik velem, vagy egyáltalán komoly tervei lennének velem, ez miatt en ugy is vagyok vele hogy szeretem őt nem akarom elvesziteni megélem a màt. És ennyi.


És erre a semmire(azaz arra, hogy soha semmilyen szándékát/terveit nem jelenti ki nekem soha, azaz joformán bizonytalanságban vagyok mellette), várja azt tolem hogy folyamat bizonygassam neki, azt is jóformán, hogy hozzá is mennék, nem akarom elhagyni soha.


Állandoan mintha vallomásokra késztetne.



#állandó magyarázkodas bizonygatás
2021. máj. 17. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Magában nem bízik.

Mióta tart a kapcsolat?

2021. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Majdnem 1 éves a kapcsolat.

Azt mondja, magában bízik abszolút.


De nem tudom mi áll ez mögött.

Olyan érzesem van, mintha csupán behódólásra akarna késztetni. Hogy állandóan pitizzem neki hogy csak te kellesz, senki más, örökre, nem akarok soha lelépni.


Valahol megalázo

2021. máj. 17. 16:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Tekintve hogy nő us vagyok. Es én pitizzek bizonygassak egy pasinak.
2021. máj. 17. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt megalázó, igen. Másrészt, bár magának se vallja be, bizonytalan önmagában. Egészséges önbizalommal nem vársz napi megerősítést, hogy csak te kellesz.

Miért kéne örökre... ő mit tesz azért, hogy ez örökké tartson?

OK, 1 év után még nem kért meg, az abszolút ok, de ő is ennyire pitizik mint ahogy tőled elvárja?

2021. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél attól, hogy elhagyod őt. Nem bízik se benned se magában.
2021. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így én sem benne..
2021. máj. 17. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ti sem együtt fogtok megöregedni...
2021. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!